SVOC'Ol afdeling korfbal
UITSLAGEN
JEUGD
SENIOREN
VERSLAG WELPEN 1
BEKERWEDSTRIJD 2E RONDE
PROGRAMMA
JEUGD
ZATERDAG 29 SEPTEMBER 2007
SENIOREN
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2007
SENIOREN
DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2007
10
Odio-Al
-SVOC-Al
2-2
ZSV - SVOC-1
6-4
SVOC-B1
- Pr. Irene-B 1
5-7
De Treffers-2 - SVOC-2
2-7
SVOC-B2
- Spes-B2
3-8
SVOC-3 - Peelkorf-4
2-4
SVOC-C2
- SVO-C1
6-0
SVOC-D1
- Peelkorf-D2
10-1
MIDWEEK
SVOC-D2
- Roka-Dl
0-6
Merselo-2 - SVOC-4
1-9
Oostrum-E2
- SVOC-E1
0-0
Welpen 2
- Welpen 1
0-0
RECREANTEN
Peelkorf 1
- Welpen 1
0-6
Lottum - SVOC
2-2
Welpen 2
- Welpen 1
0-0
Peelkorf 2
- Welpen 2
2-0
De eerste wedstrijd ging redelijk, maar erg gehaast, waardoor we niet konden scoren, jammer...
De tweede wedstrijd ging alweer beter. We speelden goed en rustig samen, waardoor we vrij kwamen
te staan en ook konden scoren, erg goed dames
De volgende keer proberen om rustig te spelen en dankomt het vast goed en wie weet.... Worden we
kampioen, dus ouders, kom allemaal kijken en aanmoedigen, want dat hebben we nodig
Groetjes, Cindy, Lize, Maud, Anouk, Sojie en Sharon
De senioren 1 spelen op donderdag 27 september a.s. de T ronde van de bekerwedstrijden.
Zij spelen om 20.00 uur op Sportpark de Heesakker tegen Odio.
SVOC-Al
SVOC-B1
Quick Up-Bl
SVSH-C1
Eendracht-Cl
DES-D1
SVOC-E1
Oranje Wit 3
Welpen 3
Rijden: SVOC-B2
SVOC-C1
SVOC-C2
SVOC-D1
Welpen 3
NR.
-Emos-Al 1999
-Miko-Bl 8626
- SVOC-B2 2939
-SVOC-C1 3345
- SVOC-C2 3526
- SVOC-D1 8472
- HBSV-E1 4976
- Welpen 3
- Oranje Wit 2
Auke, Marian, Nieke
Kyra, Maartje, Rian
Lin, Paula, Aniek
Nicole, Joëlle, Kim
Renske, Cherel
AANV.
15.00 uur
13.00 uur
11.00 uur
10.00 uur
10.00 uur
11.15 uur
10.00 uur
13.50 uur
14.50 uur
VERTR. SCHEIDS.
14.00 uur
12.00 uur
09.15 uur
11.30 uur
08.15 uur
10.15 uur
09.00 uur
13.15 uur
B. Strijbos
J. Classens
St. Agatha
Som.-Heide
Mook
Vierlingsbeek
L. Hellegers
Ysselsteyn
Sp. Veldzicht, Liesmortel 44, Sint Agatha (Cuijk)
Sp. De Plagge, Kerkendijk, Someren-Heide
Sp. De Maasvallei, Bovensteweg 61, Mook
Sp. Soetendaal, Het Soetendaal, Vierlingsbeek
Sportpark Y sselsteyn
WR AANV. VERTR. SCHEIDS.
SVOC-1
SVOC-2
Vitesse-1
- Merels-1
- HBSV-1
- SVOC-3
Rilden: SVOC-3
255 13.00 uur 12.00 uur J. Gielen
666 11.00 uur 10.00 uur Roka
5955 11.00 uur 09.30 uur Enighausen
Evelien, Loes, Marieke Sp. Theresiastraat, Enighausen
(BEKERWEDSTRIJD)
AANV. SCHEIDS.
SVOC-1
- Odio
20.00 uur
J. Boerma
■1