Katholieke Bond van Ouderen - Casten ray Feestmiddag voor KBO-leden De geborduurde afbeelding van De Wis op het KBO-vaandeL Om het vaandel in alle kleurenpracht te bewonderen, nodigen we iedereen uit voor de H. Mis op zaterdag 15 september. Na de H. Mis van a.s. zaterdag is er voor alle KBO-leden een feestmiddag in De Wis. Het programma omvat onder meer een optreden van het overbekende duo Um en Um en van de Limburgs kampioen buutterednen Pierre van Helden. De middag wordt afgesloten met een grandioze feestmaaltijd. We hopen op de aanwezigheid van al onze leden te mogen rekenen, zodat we een prachtige en gezellige afsluiting hebben van dit gouden jubileum. 9,10 en 11 oktober het maken van een pompoenkrans Groeil'WOrkshöpS en CUrSUSSeil minimale deelname 4 personen Horsterweg 50 informeer eens naar de mogelijkheden bij fleuria, 5811 AC Castenray dan stuur ik u een E-mail of brief voor meer info Tel 0478571491 0614170718 ook voor bloemwerk op bestelling E-mail: flatria@home.nl Bruidswerk, Grafwerk e.d. Vorige week heeft onze gouden KBO-Castenray de viering van het 50-jarig jubileum ingezet met een zeer druk bezochte receptie. Op zaterdag 15 september a.s. zetten we de feestelijkheden voort met een gezellige feestmiddag voor onze leden. We beginnen om 13.30 uur in onze parochiekerk met een H. Mis voor de levende en overleden leden van de KBO. Deze H. Mis zal worden opgeluisterd door het Dameskoor en het Kerkelijk Zangkoor. Alle dorpsbewoners nodigen we van harte uit samen met ons deze kerkdienst bij te wonen. Tijdens deze eucharistieviering zal het nieuwe vaandel van onze vereniging door pastoor te Boekhorst worden ingezegend. Enkele leden en niet-leden hebben hun uiterste best gedaan om er een prachtstuk van te maken. Met name Nellie Janssen en Mia Tersteegen hebben heel wat uren borduurwerk verricht. Als hoofdmotief op het vaandel is gekozen voor gemeenschapshuis De Wis. Dat is de accommodatie waar de KBO-Castenray een vast onderkomen vindt voor enkele wekelijkse en ook andere activiteiten. De vaandelstok en voet zijn gemaakt door Toon Kuijpers uit Horst. Het koperwerk, een presentje van ons heemkundig genootschap, is door Geert Kuijpers uitgedeukt en glanzend gepolijst en gelakt. Het nieuwe vaandel is een visitekaartje voor onze vereniging om trots op te zijn! 7 A A „orkshop volg»"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 7