Kledingverkoop van SVOC'01 37ste minuut de 0-3 aantekende. Na de rust ging het allemaal een stuk beter met SVOC'01 en werd er redelijk gecombineerd. Beide partijen waren niet meer gevaarlijk en werd het duel met name op het middenveld uitgevochten. Dit tot de 78ste minuut toen Melderslo profiteerde van een fout inspeelpass van de keeper en hieruit de 0-4 scoorde. Vervolgens werd er nog wel voor elke meter gevochten maar konden beide partijen niet meer gevaartijk worden. Volgende week moeten de tricolores uit tegen Belfeldia en zal er door SVOC'01 orde op zaken gesteld moeten worden om afgelopen weekend te doen vergeten. EWC46 2 - SVCXT01 2 1-0 De eerste uitwedstrijd van het seizoen in voor 't tweede elftal uitgelopen op een onverdiende nederlaag. De eerste helft was het tweede een stuk beter dan het reserve elftal van de Erica Walaria Combinatie. Er werd ook enkele honderd procent kansen gecreëerd maar net als vorige week hadden de voorwaartsen hun vizier niet op scherp staan. En zoals een oud voetbalgezegde dan zegt: "Scoor je zelf niet dan doet de tegenstander dat wel", en zo was het. In de eerste helft kreeg Well een halve kans en benutte deze wei. De tweede helft waren de elftallen beter aan elkaar gewaagd met een beter Well. Hun kansen kwam echter vaak voort uit slordig spel van t twed. Ralf stopte halverwege de tweede helft een strafschop, en hield daarmee de hoop op minimaal een puntje in leven. Door het laatste kwartier laatste man Thijs door te laten schuiven en achter 1 op 1 te gaan spelen kwamen er nog kansen voor SVOC, echter zonder resultaat. Trainer Clephas zag name in de eerste helft een redelijk goede pot, en is dan ook vol vertrouwen voor de volgende thuiswedstrijd tegen het vierde elftal van SSS*18 uit Overloon. SVOC'01 5 - Sparta'18 5 (0-4) 0-5 Het is het vieft niet gelukt om het Sparta'18 lastig te maken deze wedstrijd. In de 1e helft was er weinig in te brengen tegen het combinatie spel van sparta'18 die daardoor ook op een ruime voorsprong kwamen van 0-4. De doelpunten kwamen mede tot stand door een penalty en snel afwerken. In de 2e helft was het spel een stuk beter en werden er een aantal goede kansen gecreëerd door het vieft. Jammer genoeg lukte het niet om de bal erin te krijgen ai werd hier wel hard voor gewerkt. Halverwege de 2e helft liet een speler van sparta'18 zich opzichtig vallen in het strafschop gebied tijdens een duel alleen de scheids zag het anders en de bal werd voor 2e keer op stip gelegd wat tot een doelpunt leidde. Volgende week weer met volle goede moet naar Ysselsteyn 5!!! Op zaterdag 15 september a.s. en zaterdag 22 september a.s. is van 13.30 uur tot 16.30 uur de mogelijkheid om sportkleding (met het logo of de naam SVOC erop) te kopen in de kantine van het sportpark. Wie belangstelling heeft is van harte welkom!!! Bestuur SVOC'01

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 19