n u 4 FIRST STOP APK KEURiNGSSTATfON R.I.T. Bandenservice, het adres voor Banden Licht Metalen Wielen Onderhoud van uw auto Reparaties aan uw auto APK Keuringen Trekhaken Accu's Remrnenservice Schokbrekers Cadeaupakketten streekproducten Dat pakt altijd goed uit! Ooeninostiiden: ma t/m vrii 8.00 - 17.30 Heesweg 9, Meerlo 0478 69 72 71 Wo/do/vr 13.30 - 17.00 uur Za 10.00 - 15.00 uur Kwamen de eerste stenen voor onze school. Deo Gratias. Nu maak ik slot. Ik hoop dat ik niemand verveeld heb. Het was mijn bedoeling niet een roman voor de congregatie te schrijven. Mijn bedoeling was een beknopt dagboek te schrijven, met het vastleggen van gebeurtenissen, die nu voor mijzelf herinneringen zijn, uit een veel bewogen, gevaarlijke tijd. Deine Vorschung, o Vater, leitet aller. Veel ontbreekt nog, maar als wij iets nodig hebben, stuurt O.L. Heer het op tijd in huis! Als ik terug denk aan het laatste jaar, kan ik niets anders doen, dan Gods goedheid bewonderen en danken, danken, danken. Dit laatste doe ik nog veel te weinig. Indiëherdenking Onlangs hebben we een verzoek ingediend bij het Regiment van Heutsz van de Oranjekazerne te Schaarsbergen bij Arnhem voor een erewacht tijdens de onthulling van het Indiëmonument op het dorpsplein in Castenray. Bij monde van de commandant luitenant-kolonel Swillens hebben we vernomen dat ons verzoek gehonoreerd wordt. Waarschijnlijk zal er op zaterdag 6 oktober een erewacht van vier personen naar Castenray komen. De kosten zijn geheel en al voor defensie. Binnenkort spreken we de details door met Jake Jacobs, de commandant van de erewacht. De misboekjes voor de herdenkingsdienst van 18.00 uur zijn klaar (met dank aan Wilbert Classens). Tijdens de dienst zullen Thea van de Mortel-Peeters en Lieke Strijbos, respectievelijk een dochter en kleindochter van een Castenrayse Indiëganger, een gedicht voordragen. De heer Hennie Meijer, voorzitter van de Bond van Wapenbroeders Venray-Horst e.o., zal tijdens de dienst, die opgeluisterd wordt door onze koren, een toespraak houden. Ook voor het onderhoud van uw auto Witte Vsnnwwrag 4 Oostrum Te). (0478) 585254 4 BANÜEMSmVJCi J&Êi BANDENBEDRIJF RIT vy OvivO^

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 4