Stichting Jeugdwerk Castenray Hoi allemaal: Vanaf 24 augustus Appels te koop Geopend maandag vrijdag en zaterdag Mts. Classens Horsterweg 20 Castenray Jullie zitten in groep 5 van BS. De Stek (of misschien op een andere school) en zijn vanaf nu van harte welkom bij SJWC. De vakantie is alweer afgelopen dat betekent dat er weer een nieuw seizoen vol leuke activiteiten voor de boeg staat. Even in het kort wie en wat we zijn. We zijn geen vereniging waar je lid van wordt, maar je kunt je opgeven voor een activiteit die jou wel leuk lijkt. Dit gaat als volgt: In de schans kun je lezen wat SJWC allemaal in petto heeft. Meestal staat er een korte omschrijving bij zodat je een beetje weet wat we gaan doen en wat het gaat kosten. Je overlegt dan met je ouders en eventueel met vriendjes/vriendinnetjes en geeft je dan op. Dit opgeven is altijd bij Regi. Het kan per telefoon, of via e-mail. Mochten er verder nog vragen zijn, stel ze gerust aan een van ons. Hopelijk zien we jullie binnenkort bij een van onze activiteiten. Wij hebben er weer zin in, jullie ook? Jos Duijkers (voorz) Ellis Maes (seer) Ruud v. Gaal (penningm) Jolanda Vullings Coen Kunen Anne lie Reintjes Elly Bongers Karin v. Bommel Regi Classens Silvia Weijs 1 september: Foto speurtocht. Deze wandelspeurtocht vindt plaats in en om Castenray. Je hebt dus een stel gezonde benen nodig (nou, die zal iedereen wel hebben na zo'n lange vakantie). Ook vragen we een veiligheidshesje mee te nemen, het wordt namelijk al steeds vroeger donker. De avond begint om 20.00 uur bij de Wis en zal rond 22.00 uur weer afgelopen zijn. Je kunt je opgeven bij Regi (571590) of per mail: reqi.classens@planet.nl Het kost €1,50. Opgeven kan nog t/m 28 augustus. 15 september: Film. Deze avond gaan we gezellig in de Wis een mooie/spannende film bekijken. Welke het zal zijn houden we nog even geheim. De avond begint om 20:00 uur en duurt tot 22:00 uur. Je kunt je vanaf nu opgeven. Het kost 1,50. 11

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 11