Stichtino Jeugdwerk Castenray Hoi allemaal: Jullie zitten in groep 5 van BS. De Stek (of misschien op een andere school) en zijn vanaf nu van harte welkom bij S JWC. De vakantie is alweer afgelopen dat betekend dat er weer een nieuw seizoen vol leuke activiteiten voor de boeg staat. Even in het kort wie en wat we zijn. We zijn geen vereniging waar je lid van wordt, maar je kunt je opgeven voor een activiteit die jou wel leuk lijkt. Dit gaat als volgt: In de schans kun je lezen wat SJWC allemaal in petto heeft. Meestal staat er een korte omschrijving bij zodat je een beetje weet wat we gaan doen en wat het gaat kosten. Je overlegt dan met je ouders en eventueel met vriendjes/vriendinnetjes en geeft je dan op. Dit opgeven is altijd bij Regi. Het kan per telefoon, of via e-mail. Mochten er verder nog vragen zijn, stel ze gerust aan een van ons. Hopelijk zien we jullie binnenkort bij een van onze activiteiten. Wij hebben er weer zin in, jullie ook? Jos Duijkers (voorz) Annelie Reintjes Ellis Maes (seer) Elly Bongers Ruud v. Saai (penningm) Karin v. Bommel Jolanda Vullings Regi Classens Coen Kunen Silvia Weijs 1 september: Foto speurtocht. Deze wandelspeurtocht vindt plaats in en om Castenray. Je hebt dus een stel gezonde benen nodig (nou, die zal iedereen wel hebben na zo'n lange vakantie). Ook vragen we een veiligheidshesje mee te nemen, het wordt namelijk al steeds vroeger donker. De avond begint om 20.00 uur bij de Wis en zal rond 22.00 uur weer afgelopen zijn. Je kunt je opgeven bij Regi (571590) of per mail: reqi.ciQSsens@planet.nlHet kost €1,50. Wat er al op de agenda gepland staat: 15 september: Film 16

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 16