Biljartclub De KETSERS KJB.O. Castenray Excursie naar de Kloosters van de Blauwe en Roze Zusters in Steyl. Op Woensdag 25 Juli a.s. hebben we een bezoek aan de Kloosters in Steyl gepland. We worden om 13.00 uur verwacht, met een kopje koffie worden we verwelkomd en word er ons verteld over het kloosterleven in deze tijd, we gaan de tuinen bezichtigen die nog zeer goed onderhouden zijn. We krijgen een rondleiding door het Klooster wat nog in de oude stijl onderhouden wordt. We gaan ook een bezoek brengen aan de Roze Zusters die nog dag en nacht in aanbidding zijn.Er is voor ons een gesprek geregeld met deze Zusters waarin we vragen kunnen stellen over Hun manier van leven in gebed. Tussendoor wordt koffie of iets fris aangeboden Onkosten zijn 6.00 per persoon. Het vervoer wordt geregeld, met fiets of auto. U kunt zich opgeven voor deelname t.m.22 Juli a.s. bij het bestuur. Noor Jacobs tel. 571523 Truus Tacken tel 571249 Mart Smulders tel.571630. Jeu de Boule treffen Castenray -Oostrum -Qirlo Zaterdag 4 Augustus a.s. Op zaterdag 4 Augustus a.s. is er weer een Jeu de Boule wedstrijd georganiseerd in Oirlo. Dit is in samenwerking met de afd. Castenray- Oirlo- Oostrum, het is altijd een gezellig treffen en de deelname is gratis, aanvang 13.30 uur, we gaan met fiets of auto. Gaarne opgave voor deelname t.m. 27 Juli a.s. bij bovenstaande bestuursleden. Wij rekenen op een goede deelname. Bedevaart naar Kevelaer 22 Augustus a.s. Op woensdag 22 Augustus a.s. is er in samenwerking met de afd, Castenray- Oirlo- Oostrum weer een Bedevaart naar Kevelaer georganiseerd. Om 15.00 uur is er een H.Mis opgedragen door onze Pastoor Te Boekhorst in de Kaarsen Kapel, hierna is er weer koffie of thee met gebak in het Priesterhaus ons wel bekend!! We gaan met fiets of auto, geef dit even door bij Uw opgave voor deelname. Onkosten 3.00 per persoon. Opgeven voor deelname bij bovenstaande bestuursleden t.m. 17 Augustus a.s. Aanplant vernield. Tot onze spijt hebben we geconstateerd dat er jonge aangeplante beukenstruikjes uit de grond gerukt zijn voor de Kerk bij de bank, wij vinden dit jammer. Want wij als Ouderen verzorgen het groenonderhoud in het dorp en zijn er best trots op dat alles er zo verzorgd bij ligt. Wij vragen dan ook aan iedereen die toevallig ziet of hoort dat er vernielingen aangericht worden, spreek die mensen hier op aan, zodat het bij deze ene keer blijft. Wij vertrouwen op ieders medewerking. De Ouderenbond wenst iedereen een fijne vakantie toe. Op WOENSDAG 18 JULI houden we onze jaarvergadering!! AANVANG 20.00 uur in ons clublokaal Café De Koster.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 8