R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Basisschool 'De Stek' mag een nieuw MR-lid welkom heten. Corrie Roelofs zal namens de ouders zitting nemen, We zijn erg verheugd met deze aanwinst Bedankt!!!!! Het einde van het schooljaar is in zicht. Waar kunnen we beginnen met bedanken. Er is zó veel gebeurd dit schooljaar. ïn oktober namen we afscheid van onze lieve collega Dini Camps die zich 42 jaar verdienstelijk heeft gemaakt voor de school. Met een geweldig project, 'De tijd van toen', werd haar afscheid gevierd. De belangstelling was groot. De school stond van achter tot voor vol met kinderen, ouders en andere belangstellenden. In diezelfde maand heeft de oudervereniging, met name, de werkgroep TSO, zich sterk gemaakt om binnen drie weken Tussen Schoolse Opvang te realiseren. Er werd een reglement gemaakt, er werden overblijfkrachten gezocht en al snel was het overblijven een feit. Dit schooljaar heeft voornamelijk in het teken gestaan van de verbouwing en het maken van het schoolplan. De plannen voor het uiterlijk van een mooie kindvriendelijke en frisse school met behoud van authentieke elementen werden gesmeed. De kinderen werden bevraagd. Helaas hebben we het zwembad en de frietkraam niet kunnen realiseren. Gelukkig was het wel mogelijk om te voldoen aan de kleurrijke wens die de kinderen hadden. Het was tijd om de schop in het zand te zetten. De bomen werden gerooid, de funderingen werden gestort, er werd heel veel opgeruimd en nog meer opgeruimd. Nu, aan het einde van het schooljaar, zit alles piekfijn in de verf. De klaslokalen zien er zonnig uit. Mede dankzij een aantal ijverige ouders is het verhuizen van klas naar klas vlekkeloos verlopen. Het huisje in het lokaal van juf Riet heeft zelfs een volledige metamorfose ondergaan. Ook daarbij waren weer ouders betrokken. Ook de vrijwilligers van basisschool 'De Stek' hebben zich enorm ingezet om de puntjes op de i te zetten. Van schroefjes in de muur draaien tot bouwstof verwijderen, computermeubels maken en schoolgidsen kopiëren. In de tussentijd nam ook onze creatieve duizendpoot, juf Helma, afscheid van onze school. Onderwijsinhoudelijk heeft het team zich gebogen over het schoolplan. Ook daarvoor werden ouders en leerlingen bevraagd. Er was behoefte aan meer creativiteit en nog meer samenwerking met de omgeving. Dit is allemaal in het plan opgenomen. Het plan is net zo kleurrijk geworden als de school zelf. Hiervoor hebben de ouders van de medezeggenschapsraad zich, mede, ingezet. Ook de schoolgids heeft een heel ander uiterlijk gekregen.Dit natuurlijk door de mooie tekening voorop maar ook door de ouder die dit in kleur kon laten afdrukken. Dan hebben we het nog niet gehad over: de ouderavond die de OV georganiseerd heeft in maart, de begeleiding van ouders bij de excursies en uitjes, de brigadiers, het onderhouden van de tuin, de lekkere traktaties die we kregen van de OV en al die andere zaken, die het schooljaar voor de kinderen zo plezierig hebben gemaakt. We willen via deze weg dan ook IEDEREEN HARTELIJK BEDANKEN voor het super schooljaar! We hopen, voor volgend schooljaar, weer op een fijne samenwerking. Met vriendelijke groet. Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 11