S.J.W. Castenray lste plaats Rollebol 2007 Bij Rollebol blijven liggen: Zaterdag 16 juni was het dan zover. Vanuit Castenray gingen we met ruim 50 kinderen en 25 leid(st)ers richting Lomm. Het beloofde een gezellige en sportieve dag te worden. Met zes andere jeugdclubs strijden om de eerste plaats bij Rollebol, De kinderen genoten van drie spellencircuits. -> Een met 16 zeskampachtige spellen, -» een met spellen binnen het thema "De boer op" en de "Klötskestocht in het centrum van Lomm. Een soort vossenjacht. In drie leeftijdscategorieën namen we deel aan de spellencircuits. De jeugd van Castenray was enorm enthousiast en sportief. Ze gingen er helemaal voor. Alles liep op rolletjes. Alleen enkele stortbuien konden we niet tegenhouden. Maar des al niet te min liet de jeugd van Castenray zich hierdoor niet tegenhouden. De dag was heel goed verlopen en we stonden te wachten op de prijsuitreiking. Iedereen had erg zijn best gedaan en we hoopten dan ook op een mooie uitslag. De spanning werd opgebouwd. We werden extra zenuwachtig toen we hoorden dat wij bij de laatste twee zaten. Het feest barstte los toen het bekend werd: Met name door het doorzettingsvermogen en enthousiasme van de kinderen hebben we de eerst plaats weten binnen te halen. Ook willen we alle vrijwilligers bedanken die deze dag tot een groot succes hebben weten te maken. Hopelijk tot volgend jaar bij Rollebol 2008 in Oostrum. Groetjes Annelïe Reintjes Loes Ja Donkerblauwe trainingsbroek, merk Kappa, maat 116. Af te halen bij Silvia Weijs Past. Verheggenstraat 32 Hallo meisjes, jongens, mama's en papa's. Het is alweer bijna vakantie. De laatste gezinsviering van dit schooljaar is zaterdag 23 Juni. Het thema van deze gezinsviering is "Vakantie". Cajeko heeft weer flink geoefend en hoopt natuurlijk dat jullie allemaal komen. Dus tot zaterdag 23 Juni om 19.15 uur. We willen iedereen bedanken voor de samenwerking dit schooljaar. En wensen iedereen een fijne vakantie toe. Groetjes, Werkgroep gezinsvieringen. Eerste plaats voor Castenray bij Rollebol!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 5