KERKBERIC U I EN SJWC orps voor eirrray Zaterdag 23 juni - 19.15 uun Jaardienst overleden ouders Gerard Vuilings en Gertruda Vuïlings-Dinghs Jaardienst Annie Classens-Valckx en Toon Cla Jaardienst overleden ouders Kunen-Hermans Jaardienst Gertruda Tielen Jan Geerets en oveleden fam. Geerets-Loenen Hay Rutten(vanwege de buurt) Piet Reijnders Nella Classens-Janssen en Geert Classens Misdienaars: Chris, Jessie, Inge Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270 Hallo sportieve kinderen van Castenray! Geweldig toch, die overwinning in Lomm, met de rollebol. No.1 Gefeliciteerd. Het programma van het jeugdwerk zit er voor dit seizoen weer bijna op. We hebben nog een knaller op stapel staan. Het doeweekeind! Donderdag 28 juni tussen 18.00 en 19.00 uur kunnen jullie de nodige bagage bij Regie afleveren en tevens betalen. Het boekje over het doeweekeinde is al klaar. Hierin vinden jullie alle info die jullie nodig hebben. Volgende week vrijdag vertrekken wij al om half 4 (15.30) bij de Wis. LET OP: Wij verwachten dat jullie een goede fiets meenemen met werkende verlichting! Dit moeten wij eisen om problemen te voorkomen. Beste ouders, laat de fiets van Uw kind niet Ons probleem worden! Wij gaan hierop controleren en als wij iets vinden wat echt niet kan, zijn wij genoodzaakt om het kind niet mee te laten gaan. U kunt Uw kind dan zelf, met goede fiets, nabrengen. Wij wensen jullie veel voorpret en een te gek, tof, vetgaaf en keigezellig doeweekeind toe. Tot dan, bestuur SJWC Redactieadres: Castelostraat 2öa 571890 e-mail: Abonnementen: Campagnestraat 8 571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr.25 20 juni 2007 u KK1Ü9 D

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 1