Stichting Jeuqdwerk Castenray T E Vc LEO PAT RA Programma: 7 t/m 10 juni: Wandelvierdaagse Aanstaande donderdag is het dan zover. We gaan beginnen aan een vierdaagse wandeltocht van 10 km per dag. Het oefenen ging goed, hopelijk zijn de weergoden ons goedgezind en kunnen we tijdens het wandelen genieten van een 'zomerzonnetje'. Het rijschema vind je nogmaals in de schans, zorg dat je op tijd bent. Tijdens het wandelen dragen we het t-shirt van sjwc en eventueel een petje. Jullie moeten zelf zorgen voor een lange of korte spijkerbroek en goede wandelschoenen. Het is niet de bedoeling dat jullie veel snoep en drinken mee nemen, dit moet je namelijk allemaal zelf meesjouwen. Eén pakje drinken en wat fruit of een klein snoepje is natuurlijk geen probleem, maar hou het binnen de perken (een rugzak loopt het gemakkelijkst). Veel wandelplezier! Rijschema- Donderdag 7 juni: (17:00 uur) Moniek Str. - Nina Cl - Ilse Clae. - Jessie Cl Vrijdag 8 juni: (17:00 uur) Iris Ph. - Maud S. - Inge Cl. - Ilse B. Zaterdag 9 juni: (17:00 uur) Anne J. - Inge v. B. - Yvon D. - Chatty A. Zondag 10 juni: (10:00 uur) Heike V. - Kim 5. - Veerle D. - Jessey v. G. 16 juni: Rollebol Je kunt je hiervoor niet meer opgeven. Verdere informatie over deze sport en spellendag lezen jullie binnenkort in de schans. 29 juni t/m 2 juli: Doeweekend: Jawel, het langverwachte en alom bekende doeweekend staat weer voor de deur. De organisatie is alweer in volle gang en ook dit jaar beloofd het weer een super weekend te gaan worden. Het kost €35,- per persoon (volgende gezinslid €30,-). Opgeven kan noo t/m 13 juni aanstaande dus wacht niet meer te lano! I Bij aankoop van 3 producten 17 Kerkstraat 20a - Horst tei. 077-398 72 50 Acue in 30-06-200' M P A 5 S E V OOR N C H R l E 5 T E 4E GRATIS l 5

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 17