R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Luizen geconstateerd Maandag 4 juni zijn alle leerlingen door het luizenteam opnieuw gecontroleerd op hoofdluis. Helaas zijn er weer luizen geconstateerd. Dit is aan de betreffende ouders gemeld. Blijf, desondanks, uw kinderen tussentijds controleren. Het is soms moeilijk om te beoordelen of kinderen hoofdluis hebben i.v.m. huidschilfertjes. Maandag 11 juni worden de kinderen opnieuw gecontroleerd. Verbouwing De verbouwing van de klaslokalen schiet al aardig op. Het is een echte 'volksverhuizing' maar het resultaat is het waard. In basisgroep 2 en 1 hebben ouders zich al zeer behulpzaam opgesteld. Dat vinden we super! Samen zijn we sterk. Na de vakantie wordt er een start gemaakt aan de verbouwing van de toiletten. Als deze klaar zijn kunnen we ons gaan richten op de inrichting van de speelplaats. Uitstapje basisgroep 1 en 2 Het uitstapje van basisgroep 1 en 2 naar het 'Kinderdrome' in Panningen was zeer geslaagd. De kinderen hebben zich goed kunnen vermaken. We willen alle ouders bedanken die ons veilig heen en terug hebben gebracht. Schoolreis basisgroep 3 en 4 De schoolreis naar het 'Afrika museum' en speeltuin 'De Leemkuil' in Nijmegen was erg leerzaam en leuk. We hebben geleerd hoe mensen in Ghana het land bewerken en hoe ze zich kleden. Verder hebben we geleerd welke sporen dieren in Afrika achterlaten en hoe je hout kunt sprokkelen in manden. In de speeltuin is naar hartelust gespeeld. In de zandbak werden dammen en sluisjes gebouwd om het zelf opgepompte water mee tegen te houden. Verder hebben de kinderen samen met meester Ramses en juf Andrea een potje voetbal gespeeld. Tuinonderhoud Op zaterdag 9 juni worden er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes.Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Eva Jakobs, Jelle Strijbos, Dong Cai Roelofs, Freek Vullings, Casper Dinghs, Luc Peeters, Dirk Strijbos, Willem Tacken, Roel Seijkens en Jens Jacobs. Om 13.30 u.willen we starten en rond 15.30 u. willen we het klussen beëindigen. Van de leerkrachten zal Riet Peeters aanwezig zijn. Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking. Tekenwedstrijd schoolgids Inmiddels is bekend welke tekening op de voorkant van de schoolgids van 2007-2008 komt te staan. De betreffende ouders zijn al in kennis gesteld. Zodra de eerste afdruk klaar is wordt deze aangeboden aan de winnende leerling. Dus we houden het nog even spannend. Mede door de medewerking van een ouder ziet de gekleurde voorkant van de schoolgids er verbluffend mooi uit. Wij willen daarvoor onze dank uitspreken. Oudergesprekken Op dinsdag 12 juni en woensdag 13 juni vinden de laatste oudergesprekken plaats. Hierover heeft u inmiddels bericht ontvangen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 12