Dagtocht woensdag 13 juni a.s. Onze dagtocht is weer georganiseerd en deze keer gaan we richting Maarsbergen. Het programma ziet er als volgt uit: 08.00 uur vertrek bij de Kerk 09.45 uur Aankomst in Scherpenzeel koffie met gebak. 10.30 uur Aanvang rondrit langs Kastelen onder leiding van een gids. 1300 uur Koffietafel in Scherpenzeel 14.30 bezoek aan boerderij de Weistaar, met video voorstelling en bezichtigen van de Boerderij en een kaasmakerij, als afsluiting een kop koffie. 16.00 uur Via een mooie route door het Rivierengebied zakken we af naar het Brabantse land. 17.30 uur Diner in Zeeland bij het Witte Huis. 20.00 uur Weer thuis in Castenray. DE onkosten zijn 50.00 per persoon. U kunt de onkosten bij voorkeur voldoen door overmaking op rek. nr.1332.98.418 t.n.v. K.B.O. Castenray, onder vermelding dagtocht. Wilt U contant voldoen, dan kunt U dit bedrag deponeren in de brievenbus bij Mart Smulders Horsterweg 45c, met vermelding van Uw naam en dagtocht. We ziin met 38 deelnemers, en we maken er een gezellige dag van! Midgetgolf 20 juni a.s. op de banen bij Buitenlust Venray. Op woensdag 20 juni a.s. gaan we weer midget golven op dr banen bij Buitenlust in Venray, dit gebeuren vindt plaats in samenwerking met de Afd. Oirlo Oostrum en Castenray, we gaan met de fiets of auto en vertrekken met de fiets om 13.15 uur, vanaf de Kerk, met de auto vertrekken we om 13.30 uur, in samenspraak met de chauffeurs. Het geheel staat onder leiding van de Club Buitenlust, zij zorgen voor de koffie met vlaai en regelen ook het spel, er zijn enkele prijsjes te winnen! Onkosten 3.00 per persoon. Aanvang 14.00 uur. U kunt U opgeven voor deelname bijNoor Jacobs tel.571523 Truus Tacken tel 571249 Mart Smulders tel 571630 Onderhoud Groen Ons dorp is fraai beplant en opgesierd met mooie perken, maar er is grond verwerkt die vol zit met stenen, we hebben een gesprek aangevraagd met de Gemeente om over dit ongerief te overleggen. We hebben afgesproken dat we gaan proberen om met hulp van onze leden en niet leden tegen een vergoeding van uurtarief deze stenen te gaan oprapen. In emmers doen en dan gaan ze in balen afgevoerd worden. Wij vragen medewerking van een ieder die op de een of andere manier kan helpen, ook kan de kas van onze afd. hiermee aangevuld worden, deze oproep is dus niet allen bedoeld voor de mensen die al het groenonderhoud zeer goed verzorgen maar ook de dames ziin welkom!! Kortom deze oproep geld voor iedereen. Op dinsdag 12 juni a.s. om 09.00 uur starten we op het plein voor de Kerk. K.B.O. Castenray 10 - v- ^4)

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 10