Kleine Jeugd Castenray. Volgende week gaat in Venray de Avond Vierdaagse weer van start, dit jaar hebben we weer een flinke grote groep. Ook dit jaar vragen we de medewerking van de ouders om de kinderen naar Venray en na het wandelen weer terug naar huis te brengen. De vertrektijden naar Venray zijn donderdag t/m zaterdag elke dag om 17.00 uur vanaf de Op zondag is de vertrektijd bij de "Wis"om 10.15 uur. Het DÉFILÉ is om 12.45 uur, dit vroege tijdstip is goed bevallen en wil men nu handhaven. Het opstellen voor het défilé is in de Helfrichstraat te Venray, op zaterdag krijgen we het nummer te horen, waar we staan. Willen de chauffeurs ook tijdig bij de "Wis "aanwezig, zodat we zo snel mogelijk kunnen vertrekken. Wanneer iemand op een desbetreffende dag niet kan, graag zelf ruilen. Hier volgt het rij schema: Donderdag 7 juni (vertrek 17.00 uur) Anouk Philipsen - Luc Peeters - Eva Jakobs - Maudi Philipsen - Dong Cai Roelofs - Jimi Hendrikx - Gijs Wismans - Tilly. Vrijdag 8 juni (vertrek 17.00 uur) Stef Cox - Nina Panhuis - Sanne Classens - Suzan van Boekei - Jaimy Steeghs - Sep Vollenberg - Tilly. Zaterdag 9 juni (vertrek 17.00 uur) Marijn Peeters - Sanne Tacken - Freek Vissers - Manon Wismans - Meg Classens - Diny - Hanneke - Tilly. Zondag 10 juni (vertrek 10.15 uur) Joep Cox - Sophie Philipsen - Demi Jakobs - Anne Heidens -Jip Classens - Robin Vollenberg - Sem Hendrikx - Tilly. Na het wandelen, kunnen de chauffeurs bij de schouwburg de kinderen verzamelen om weer mee te nemen naar Castenray. Het ligt aan het tijdstip van vertrek bij de schouwburg hoe laat wij weer terug zijn, dat kan iedere dag anders zijn, maar de chauffeurs worden op donderdag, vrijdag en de zaterdag rond 19.15 uur bij de schouwburg verwacht. Ouders alvast bedankt voor de medewerking. Jongens en meisjes heel veel plezier die vier dagen, hopelijk met goed weer, zet 'm op, doe je best en het komt allemaal goed. Wis". Hanneke - Diny - Tilly. zaterdag 2 juni, prijsuitreiking en aansluitendjeestavond van de BBHV. Dit alles begint om 20.00 uur en zal plaaatsvinden in cafe-zaal 't veule in Veulen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 4