In 't zonnetje 571759 06-53625723 571805 571817 077-3521825 571970 Op zondag 3 juni zal SVOC '01 twee mensen extra in 't zonnetje zetten nl. Conny Steeghs en Jac Wismans. Conny heeft bij SVOC '01 in de korfbalafdeling de kar getrokken en geeft de teugels nu door aan nieuwe mensen. Jac heeft als voorzitter, met de fusie en de nieuwbouw van ons sportpark, SVOC '01 op de kaart gezet. Jac is gestopt als voorzitter, maar blijft als bestuurslid bij onze club. Op de SVOC - dag zal het bestuur, namens alle leden en supporters, deze twee clubmensen bedanken voor hun geweldige inzet. Rond 15.00 uur zal dit plaatsvinden op Sportpark De Heesakker. U bent van harte welkom, om beide een handje te geven. Bestuur SVOC '01 Wat is er nou moiier dan dit dorpsgebeuren, in combinatie mit de Bierfieste?? Buurten die de handen in elkaar sloan en Alt Ienwoners die nog steeds trots zien op dit mojje durp en strijden tigge vriend en ex-buren. Onderlinge competitie en strijd, maar zeker ook veul lol en gezelligheid. Kom op minse, jong en oud, loat ow van owwe beste kant zien!! Twiefelde al joare urn ow sexy biene ien die net iets te kleine box te steke?? Wat makt ut uut...os ge dur mar ziet en anders kopte mar en nijje box, die kunde nog joarelang an mit de zeskamp. Wat wej wille zegge is; gef ow nou gewoen is op vur den schitterende zondag den 24e juni os ut spektakel wer losbarst. Ge kriet dur echt genne spiet van!!! De coaches zien dur kloar vur en zitte wer te popele dat gillie ow allemoal ien groete getale gut anmelden. De urste vurbereidingen zien getroffe, nou de taak an ollie urn ow alvast spontaan an te melde. Kiek goed bej welke buurt gej huurt en meld ow an vur 4 juni!!! AC Provinciale - John Casele Vuruut - Thijs Niek FC East Side - Kim en Karlien Street Dogs - Debbie Cindy Alt Casele - Frank en Paul FC KO - Twan en Henk Tel John; Tel Niek; Tel Karlien; Tel Cindy; Tel Paul; Tel Twan; Moandag 4 juni urn 20.30 uur wurre de coaches verwacht ien de kantine. Zurg dat ge dur ziet! Veul succes allemoal mit de teamsamenstelling!! Groetjes 't Zeskampcomité ZESKAMPNIEUWSÜÜ

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 14