ÏÏZÜN u Notulen openbare Dorpsraadvergadering van 2 mei 2007 1. Opening De voorzitter opent de vergadering. 2. Inspraak publieke tribune op voorliggende agenda 3. Notulen openbare dorpsraadvergadering d.d. 4 april 2007 De onthulling van de wandelknooppuntenroute is door enkele leden bezocht. Van alle routes zijn kaarten uitgedeeld. De financiering van de nog aan te leggen wandelroutes is nog niet rond. De contacten lopen verder via DRO. Indien we de route over Horster grondgebied willen laten lopen, zal de gemeente Horst alsnog benaderd worden. 4. Mededelingen DRO Het contourenbeleid komt de volgende keer op de agenda van het Dorpsraden Overleg. Ger Driessen (Gemeente Venray) zal dan e.e.a. komen uitleggen. 5. Ingekomen stukken en mededelingen: a) Monument Indiegangers; Het Heemkundig Genootschap heeft medegedeeld dat er vergevorderde plannen zijn om een herdenkingsmonument voor de Indiegangers te plaatsen op het dorpsplein. De dorpsraad zal met het Heemkundig Genootschap hierover overleggen. b) Kermis; we krijgen dit jaar dezelfde attracties als andere jaren. c) Vrachtverkeer; Rene Heyer (Primechamp, voorheen Heveco) is weer benaderd over het toenemende vrachtverkeer dat weer over de Lollebeek gaat. d) Leefbaarheidsbudget; er is besloten om dit jaar het Leefbaarheidsbudget geheel te gebruiken voor de Schansebinder. Dit zal via de Schans bekendgemaakt worden. e) Diepeling; Er zijn geruchten dat de Diepeling op korte termijn de functie van grindgraverij gaat verliezen 6. Evaluatie Herinrichting Kom Castenray Er blijven nog een paar punten open staan. De picknickset is inmiddels geplaatst. De berm van de Castenrayseweg is nog niet afgewerkt. 7. Rondvraag Jan Vousten (gemeente Venray) zal benaderd worden betreffende het groenonderhoud. 8. Sluiting De voorzitter sluit om 21.30 uur de vergadering 0478 550150 begrafenis en crematie onderneming Ir. A4arijkestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 enray Venraysewes 104 5961 /\J Horst jke telefoon 077 398 70 99 e loon nr.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 13