m Dorpsraad Castenray Leefbaarheidsbudset Sinds jaren is de Dorpsraad in het bezit van een door de gemeente Venray beschikbaar gesteld Leefbaarheidsbudget. Op deze wijze heeft de Dorpsraad al enkele verenigingen, stichtingen en instanties voorzien van een mooie bijdrage. Voor 2007 heeft de Dorpsraad al een bestemming. Te weten een beeld van een Schansebinder. Deze willen wij op het midden van ons dorpsplein plaatsen. Helaas is het Leefbaarheidsbudget niet toereikend om dit beeld in zijn geheel hieruit te financieren. Hiervoor zullen wij dus enkele sponsoren moeten zoeken. Voor 2008 hopen wij weer de diverse verenigingen, stichtingen en instanties te kunnen voorzien van een bijdrage uit het Leefbaarheidsbudget. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Luizencontrole Afgelopen maandag heeft het luizenteam de kinderen gecontroleerd op luizen. Bij sommige kinderen was het moeilijk om deze controle uit te voeren. We adviseren u dan ook om uw kind zelf nog eens goed te controleren. Graag worden wij op de hoogte gebracht als u luizen bij uw kind mocht constateren. We willen het luizenteam bedanken voor hun inzet. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' 4 Op 1 mei waren onze ouders en grootouders 50 jaar getrouwd. Wij willen dit vieren op vrijdag 18 mei. Om 14.00 uur wordt er uit dankbaarheid een Heilige Mis opgedragen in de H. Matthiaskerk te Castenray. Gelegenheid tot feliciteren van 19.00 tot 20.00 uur in zaal "de Aide Lind"te Horst. Marl ie, Leo, Heieen, Lïesbeth Mia, Ton, Tom, Loes, Fleur Ben, Jolanda, Stan, Jens, Freek, Heike

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 4