Stichting Jeugdwerk Castenray DE WEDSTRIJD DER WEDSTRIJDEN!!!! 9 mei Bloemenactie: 19 Mei a.s. is het zover. The battle of Casele zal dan plaatsvinden op sportpark "De Heesakker". Oftewel cv. "De Schanseknuppels" vs "Ut Vierd" van SVOCOl. Kom allen nog een keer geniet van vergane glorie en glorie van nu! Na afloop zal er in de kantine een feest zijn voor iedereen m.m.v. "Puch Maxi!" Carnavalsvereniging De Schanseknuppels vs ut Vierd! Zaterdag 19 mei aanvang: 18.00uur! Programma 12 mei knutselen Zoals jullie vorige week konden lezen gaan we een kado voor moederdag maken. Het kost €2,50 en je kunt je nog opgeven t/m 9 mei bij Regi: reqi.classens@planet.nl of per telefoon:571590. Vanaf 17:00 uur kunt u ons weer aan de deur verwachten met een bosje snijbloemen. Hopelijk steunt u onze actie en zorgt u er voor dat wij weer vele activiteiten voor de Castenrayse jeugd kunnen organiseren. Alvast bedankt! Bestuur SJWC 2 juni: Buitenspelen: Wat voor spel het gaat worden blijft nog even geheim, maar dat het buiten plaatsvindt willen we wel alvast kwijt (mits het weer het toelaat natuurlijk!) Je kunt je hiervoor vanaf nu opgeven bij Regi. Het kost €1,50. 7 t/m 10 juni: Wandelvierdaagse: Bij voldoende deelname willen we dit jaar weer samen met jullie de 10 km. Gaan wandelen. Dit jaar is er geen schoolreisje op de vrijdag gepland, dus kan er gewoon gewandeld worden. Opgeven kan vanaf nu t/m 23 mei. Het kost €5,50. 16 juni: Rollebol. Informatie hierover staat apart in de schans vermeld. Wat er nog op de agenda staat: 29 juni t/m 2 juli Doeweekend: De voorbereidingen zijn al in volle gang. Dat het weer een super weekend gaat worden, staat vast. Binnenkort lezen jullie wanneer je je hiervoor kunt opgeven. t

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 21