Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. Verloren Receptie De Ketsers. Vrijdag 11 mei heeft de Biljartclub de Ketsers een receptie ter gelegenheid van 't 2e en 5e team ter gelegenheid van 't behalen van 't kampioenschap, voor degene die hier naar toe willen gaan, wij komen om 20:00 uur bij elkaar in Café de Koster. Regio team wedstrijd te Ysselstevn. Zaterdag 12 mei vind er op de banen van Ons Genoegen Ysselsteyn een verschieting plaats van de regio 114 met viertallen, het vertrek staat op 16:15 uur, verdere gegevens heb ik niet ontvangen wat de samenstelling betreft. Batavierentoernooi. Zaterdag 12 mei krijgen we Diana Venray en de Batavieren Tegelen opbezoek voor deelname aan ons Batavierentoernooi, de personen die de punten noteren moeten nog benaderd worden. Zij worden dan om 18:40 uur verwacht. Toernooi St Willibrordus Milheeze. Dinsdag 15 mei nemen wij deel aan 't toernooi van St Willibrordus Milheeze, de wedstrijdcommissie verwacht dat de schutters zoveel mogelijk meegaan, want St Willibrordus komt ook bij ons met grote aantallen. Wij vertrekken om 19:15 uur. Vrijdag 18 mei gaan we naar O.V.U. Grashoek voor een vriendschappelijke wedstrijd, wij vertrekken om 19:00 uur. Batavierentoernooi. Voor de volgende wedstrijdstrijden van 't Batavierentoernooi, worden de volgende personen verwacht. Zaterdag 19 mei; Robert van Casteren, Rene Seegers, Ilja Heidens en Luc Kuijpers, de schrijvers worden om 18:40 uur. Vrijdag 25 mei: Gerrit Cremers. Teun Cremers, Geert Dings en Bob Kuijpers, de schrijvers worden om 19:25 uur verwacht aanwezig te zijn. Vrijdag 8 juni: Jan Vollenberg, Ilia Heidens. Frank Weijs en Siaak Cremers, de schrijvers worden om 19:25 uur verwacht aanwezig te zijn. Koningschieten, er zijn nog steeds schutters die de deelnamen lijst nog niet hebben ingevuld, deze lijst dient ingevuld te zijn voor 12 mei 2007, niet ingevuld geen deelnamen, namens het bestuur. Heeft iemand mijn telefoon gevonden??? Het is een zilver/grijze bekraste telefoon met klepje. Er zit geen antenne meer op. Als iemand deze gevonden heeft, bel dan naar: 0478-571817. Groetjes Cindy Geerets 13 http://home.wanadoo.nl/batavierencastenrav/ CASTENRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 13