Beste dorpsgenoten, Vorige week vrijdag werd ik totaal onverwacht op een wel heel aangename wijze verrast. Mij was namelijk de eer vergund een koninklijke onderscheiding in ontvangst te mogen nemen. Ik heb dit soort huldeblijken en blijken van waardering altijd heel fijn gevonden bij anderen, maar vond het aan mijzelf toch wat minder besteed. Wanneer je dan echter met een dergelijk feit geconfronteerd wordt, dan laatje dat toch niet geheel onberoerd. Integendeel, mag ik wel zeggen. Ik wil dan ook mede namens mijn echtgenote Riky mijn oprechte dank uitspreken voor deze koninklijke blijk van waardering. Enkele decennia lang heb ik me op verschillende terreinen ingezet voor onze dorpsgemeenschap en ook daarbuiten. Meestal deed ik dat met veel plezier en wanneer het zaken waren die je met minder plezier deed, dan wist je wel waaróm je het deed. Een belangrijk feit is echter ook, datje de meeste dingen niet alleen doet. Je wordt geholpen door anderen en deze koninklijke waardering komt dan ook heel zeker mede op het conto van vele anderen. Ik dank heel bijzonder al diegenen met wie ik in de afgelopen jaren heb mogen samenwerken en nog samenwerk; degenen die de voordracht verzorgd hebben, de leden van de Dorpsraad; de Fanfare Dorpsklank voor de mooie serenade en verder allen die, hetzij schriftelijk, hetzij mondeling, hun felicitaties hebben overgebracht. Ik hoop dat ik nog vele jaren nuttig werk mag doen voor ons dorp, samen met zoveel anderen die er ook alles aan doen om trots te kunnen zijn op Castenray en zijn inwoners. Zeer bedankt, allemaal! Jan Strijbos. Zoek jij nog een leuke bijverdienste? J Wij zoeken weekendhulpen voor zaterdag de hele dag of zondagochtend. Het werk bestaat uit het verzamelen van eieren. Dit is licht werk en stofvrij. Wij bieden je, naast een goede vergoeding, een gezellige werksfeer en leuke collega's. Dus jongelui: Ben je 15jaar of ouder en wil je graag wat bijverdienen: stap uitje bed en kom naar de Hees! Reacties naar 0478 697272 en vraag naar Noud of Marlies Janssen. Janssen Pluimvee, Heesweg 9, Meerlo Janssen PLUIMVEE BV

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 4