Vrouwen Vereniging Castenray DORPSKALENDER k http://wwvv.castenray.dorpenvenray.nl/vrouvvenvereniging Dinsdag 8 mei Wandelen in Geiisteren. Dinsdag 8 mei a.s. is de wandeltocht langs beken en vennen in Geijsteren. Dit o.l.v. een gids van Samenwerkingsverband Milieuvoorlichting Limburg. De wandeling duurt +/- 2,5 uur, dus stevige schoenen aantrekken. De gids vertrekt met de wandelaars om 13.30 uur bij het plein tegenover café "Het trefpunt" in Geijsteren. Vertrek vanaf de kerk om 13.00 uur. Zelf regelen wie met wie meerijdt. Fietsen in mei en juni. Op woensdag 9 en 23 mei, 6 en 20 juni, kan er weer gezamenlijk gefietst worden. We vertrekken dan om 19.00 uur vanaf de kerk. Noteer deze data op je kalender, want dit bericht verschijnt maar 1 keer in de Schans. Wel kun je het nog altijd even nakijken op onze website of in de Schans bij de dorpskalender. Dinsdag 26 juni Dagfietstocht. Noteer deze datum alvast op je kalender. T.z.t. meer informatie in de Schans over deze activiteit. Groetjes, het Bestuur. Reglement kleurwedstriid Fanfare Dorpsklank! Haal de kleurplaat uit de Schans en kleur deze zo mooi in als je kunt! Op moederdag, 13 mei, kun je deze kleurplaat tot 10.30 uur in de Wis inleveren. Een jury zal dan kijken welke kleurplaten het allermooiste zijn. De winnaars krijgen dan een leuke prijs. Als je er dan niet bent om de prijs in ontvangst te nemen, zal die helaas aan iemand anders gegeven worden. Veel kleurplezier en tot 13 mei in de Wis! Nieuwe/gewijzigde data 09 mei Vrouwenvereniging; fietsen 23 mei Vrouwenvereniging; fietsen 06 juni Vrouwenvereniging; fietsen 20 juni Vrouwenvereniging; fietsen 26 juni Vrouwenvereniging; dagfietstocht Vrouwen Vereniging Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 19