- TSO en TSO enquête - 54 verstuurd, 22 terug ontvangen, dit aantal is wat tegengevallen, maar de reacties waren overwegend positief, de gemaakte opmerkingen worden doorgesproken en waar mogelijk verbeterd. - Het aanmelden; er is een GSM en hierop kan van 12.00 tot 13.30 u gebeld worden. De betalingen verlopen redelijk goed. De cursus is met succes gevolgd door Marly, Tilly en Mariet. - Communie - Er zijn 22 kinderen, waarvan 5 kinderen van andere scholen (wel uit Castenray) Graag hulp met versieren van de OR; zaterdag om 10.00 u. in de kerk; zondagmorgen om 10.15 u. Om 11.00 u. begint de mis, pastoor komt voor de mis de kinderen op school ophalen. Gijs Vissers komt video maken omdat Piet Arts niet kan. De fanfare zit boven op het koor. - Bundeling landelijke collecte - Er is meer opgehaald dan vorig jaar Als er een vraag komt om de kinderen een collecte op te laten halen, dan probeert Femke dit ook over te hevelen naar de bundeling. 5. Punten onderwijsteam: - Arbo, Ans Biesterveld heeft het arboplan bekeken en was zeer enthousiast, er moeten nog enkele puntjes aangepakt worden tijdens de verbouwing. - De schoolgids; TSO en OV graag een stuk aanleveren. - Het schoolplan is bijna gereed, de afgelopen enquête is hierin meegenomen. - De verbouwing; het eerste gedeelte is zeer goed gegaan, het tweede gedeelte wordt nu aangepakt, hierbij worden enkele ouders gevraagd om mee te helpen. De toiletten worden hierbij ook aangepast. Begin volgend schooljaar wordt de school heropend. Het schoolplein wordt volgend schooljaar aangepakt. - Convenant veilige school; er is een samenwerkingsverband tussen de scholen van SPOV en enkele overheidsinstellingen zoals de gemeente, bureau Halt, brandweer en politie. Als er iets gebeurt met een kind, bv onderweg dan worden enkele contactpersonen geïnformeerd en wordt er aktie ondernomen. Dit komt ook in de schoolkrant te staan. 6. Rondvraag met team: - Marja brengt weer sinasappels voor Koninginnedag. (89 kinderen) - Sandra heeft 3 nieuwe brigadiers, woensdag 13 juni is het uitstapje voor de jeugdbrigadiers. Er komen nieuwe jassen. 7. Algemene punten zonder team: - Verkiezing en leden OR werven; Marly, Henny en Wil zijn aftredend en herkiesbaar. Wilbert is aftredend en niet meer herkiesbaar omdat hij volgend jaar geen kinderen meer op 'De Stek' heeft. De volgende vergadering bespreken we, wie we gaan vragen. 8. Wat verder ter tafel komt rondvraag: - Er is weer drinken getrakteerd bij het voetbaltoernooi in Venray. - Er is ook nog een bloemetje gestuurd naar Helma. - Er zijn 2 voetbalshirts die niet meer schoon te krijgen zijn, kunnen we de volgende keer aub geen witte kopen? We hebben nu nog 26 (oude) shirts die we kunnen gebruiken. Yvonne informeert naar nieuwe shirts. 9. Aandachtspunten, volgende vergadering, 5 juni 20.00 u.: - Nabesprekening schoolcarnaval - Brigadieren - Verkiezingen en kandidaat werven - Laatste schooldag 10. Sluiting: Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 7