aaSFfJIfj Arts LAAT BU UW VERDRIET ONZE ZORG TZDN 0478 550150 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Communie Op zondag 29 april om 11.00 u. doen de volgende kinderen de Eerste Heilige Communie: Stef en Joep Cox, Dong Cai Roelofs, Marijn en Luc Peeters, Jip en Meg Classens, Jaimy Steeghs, Sanne Classens, Suzan van Boekei, Jorrick Classens, Robin Vollenberg, Jimi Hendrikx, Anouk Philipsen, Amber van Berlo, Maudi Philipsen, Chatty en Romy Arts, Eva Jakobs, Cindy Cremers, Sanne Tacken en Dirk Strijbos. We willen deze kinderen en hun familie een fijne dag toewensen. Koninginnedag In het kader van koninginnedag trakteert de oudervereniging de kinderen donderdag op een sinasappel. We willen de oudervereniging hiervoor bedanken. Verbouwing De planning voor het verbouwen van de klaslokalen is rond. In het volgende schema wordt basisgroep Start en einde werkzaamheden Noodruimte 4 7 Mei tot en met 15 mei wissellokaal 3 14 mei tot en met 24 mei speelzaal 2 25 mei tot en met 6 juni wissellokaal 1 7 juni tot en met 19 juni speelzaal Het is mogelijk dat u van uw kind een brief ontvangt waarin gevraagd wordt om uw hulp bij het in- en uitruimen van het klaslokaal. We zouden het erg fijn vinden als u tijd vrij kunt maken om ons te helpen. Oproep Helaas heeft er zich nog niemand gemeld voor het schilderen van de handvaardigheidstafels. Daarom willen wij nogmaals vragen of er een of meerdere ouders ons hiermee willen helpen. Schoolgids Een vernieuwde school vraagt om een nieuwe schoolgids. Om de schoolgids een nieuw uiterlijk te geven wordt er in de klassen een tekenwedstrijd gehouden. De mooiste tekening komt, komend schooljaar, op de voorkant van de gids. Vakantie Van maandag 30 april t/m vrijdag 4 mei hebben de leerlingen vakantie. We willen hen een fijne week toewensen. Laat het zonnetje maar schijnen! begrafenis en crematie onderneming Ir. Ma rij bestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 5961/VJ Horst telefoon 077 398 70 99 Wij zijn d<15 en nacht bereikbaar onder teleloonnr. f

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 19