R.K. BasisschoolDe Stek9 Castenray Kindervakantiewerk Met Kindervakantiewerk de vakantie in! Kindervakantiewerk, dit jaar van 2 t/m 6 juli, staat helemaal in het teken van "Spoken en Griezelen". Dat belooft een spannende week te worden waarin zo'n 900 kinderen veel plezier hebben met allerlei leuke activiteiten die met dit thema te maken hebben. Zo zullen de kinderen zelf mogen knutselen, is er een lekker actieve sportdag en gaan ze met z'n allen naar de film. Natuurlijk eindigt de week weer heel speciaal met een mooie voorstelling! Blijft dus niet thuis zitten, maar doe mee met KVW en beleef de mooiste tijd van de vakantie. Rond 18 april krijgen de kinderen van groep 3 tot en met 7 van de Venrayse basisscholen het informatieboekje met aanmeldingsformulier op school uitgedeeld. Ook kun je zelf kijken op www.kvw-venray.nl. De aanmeldingsformulieren kun je bij je school weer inleveren. Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk woensdag 25 april. Kledinginzameling De kledingkasten kunnen worden opgeruimd! Op maandag 23 april wordt er weer kleding ingezameld. U kunt de zakken kleding inleveren tot 9.00 u. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de renovatie van de speelplaats. MR vergadering Dag: maandag 23 april Tijdstip: 19.30 u. Plaats: basisschool 'De Stek' MR-vergaderingen zijn openbaar. De agenda kunt u inzien op school. V erkeersexamen Donderdag 19 april doen de leerlingen van groep 7 en 8 het verkeersexamen. We willen de jongens en meiden veel succes toewensen. Met vriendelijke groet, Team basisschool "De Stek" Gemeente Venray Aanpassen drempels in Castenrav Vanaf maandag 23 april worden er in Castenray een aantal werkzaamheden uitgevoerd aan twee drempels. Op de kruising Lollebeekweg en Steegkamp wordt de bestaande drempel opgebroken en vervangen door een verhoogd plateau, vooruitlopend op de 60 km zonering van het buitengebied. Ten behoeve van het asfalteren van het plateau wordt de Lollebeekweg twee dagen afgesloten voor het doorgaande verkeer. Dit verkeer wordt plaatselijk omgeleid via de Vliegert. Aansluitend wordt de drempel in de Horsterweg bij de komingang van Castenray verlengd om wat meer rijcomfort te creëren. Deze werkzaamheden nemen ook twee dagen in beslag, of zoveel minder dan nodig. Het doorgaande verkeer wordt omgeleid via de Steegkamp en Lollebeekweg. Voor meer informatie kunt u bellen met de gemeente Venray via (0478 523333).

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 9