Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. Gratis uw gezondheid laten controleren? Klantenservice, telefoon 0478 - 526262 http://home.vvanadoo.nl/batavierencastenrav7 Aanmelden deelnamen Koningschieten. Op de jaarvergadering is er een lijst rond gegaan voor opgaven deelnamen Koningschieten, er zijn nog enkele schutters die deze lijst nog niet hebben ingevuld, zij kunnen deze lijst in vullen tot en met 10 mei, dan niet aangemeld geen deelnamen (zie prikbord) Aanmelden deelnamen Limburgse kampioenschappen. Voor deze kampioenschappen kunt u zich aanmelden via de opgave lijst op 't Prikbord, maar dan wel voor 20 mei, niet aangemeld geen deelnamen deze persoonlijke Kampioenschappen zijn op 11 en 12 augustus bij de Alpenjagers in Sittard. Uitslag Venray Cup. Zaterdag 14 april is de verschieting geweest van de Venray Cup bij Diana Venray en De Batavieren Castenray op de banen van Willem Teil Oirlo. De Uitslag was als volg: 1. Diana Venray 9,710% 2. St Joris Leunen 5,139% 3. De Batavieren Castenray - 0,673 De Batavieren behaalde een 3e plaats. Robert van Casteren behaalde bij de Batavieren een plus van 19,660 Dinsdag 24 april trainingsavond bij Café de Koster, aanvang 20:00 uur, kom zoveel mogelijk naar de trainingsavond, de meeste schutters hebben het trainen nog nodig. Vrijdag 27 april Batavieren Toernooi Griendtsveens Uitspanning, aanvang 19:45 uur. Een verpleegkundige van Thuiszorg Noord-Limburg komt bij u aan huis en... inventariseert uw gezondheid in een persoonlijk gesprek; neemt testen af, zoals meting van bloeddruk en bloedsuiker; geeft u tips over o.a. leefgewoonten, voeding en valpreventie; bespreekt met u de resultaten en zonodig met uw huisarts. Bel ons voor een afspraak en/of vraag de folder aan! De consultatie van Thuiszorg Noord-Limburg is bedoeld voor 65-plussers en is kosteloos. CASTENRAY Thuiszorg Noord-Limburg maakt deel uit van: 'Vl-f-v.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 5