DORPSKALENDER Kindervakantiewerk 2007: Gillend de vakantie in Van maandag 2 tot en met vrijdag 6 juli vindt weer de kinderweek plaats van Kindervakantiewerk Venray. Het thema van dit jaar is "Spoken en Griezelen" en belooft daarmee een spannende en actieve week te worden voor de basisschoolkinderen van groep 3 tot en met 7. "Een nieuw thema geeft ons altijd weer veel frisse ideeën", aldus Erik van de Leur van Kindervakantiewerk. De vaste programmaonderdelen zoals de sportdag en het knutselen zijn natuurlijk weer van de partij, maar natuurlijk zijn er veel nieuwe spellen en activiteiten die goed aansluiten bij het thema. Ook dit jaar worden er veel kinderen verwacht. De afgelopen jaren deden er rond de 900 kinderen mee, waarmee Venray de grootste kindervakantiewerk van Nederland is. Voor de begeleiding van deze kinderen, zijn maar liefst 160 leiders en leidsters nodig en natuurlijk weer flink wat ouders voor de spelbegeleiding. Voor deze inspanning ontving KVW afgelopen najaar nog de Venrayse Vrijwilligersprijs. Avondprogramma Nieuw dit jaar is een extra avondprogramma voor de kinderen van groep 7. Zij kunnen zich naast het normale dagprogramma ook aanmelden voor een speciale avond met overnachting van donderdag op vrijdag. "We willen graag wat extra's doen voor de kinderen voor wie dit de laatste keer is.", geeft Erik van de Leur aan. "In groep 8 hebben ze een schoolkamp en vanaf dit jaar dus in groep 7 een KVW-nacht". Bij succes zal deze avond een terugkerend onderdeel worden in het programma. Sportpark De organisatie van KVW heeft besloten vanaf dit jaar naar een nieuwe locatie te gaan. De nieuwe thuisbasis van KVW is het Sportpark en wel de parkeerplaats voor de SVV-kantine "De Boggerd". Redenen hiervoor zijn onder andere de mooie en centrale ligging in Venray en de aanwezige voorzieningen. Ook de verbouwing van het ziekenhuis de komende jaren, heeft bij deze beslissing meegewogen. Rond 18 april krijgen de kinderen van groep 3 tot en met 7 van de Venrayse basisscholen het informatieboekje met aanmeldingsformulier op school uitgereikt. Ook is het boekje te downloaden van de website www.kvw-venray.nl. De aanmeldingsformulieren kunnen op school ingeleverd worden bij de leerkracht. Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk woensdag 25 april. Net zoals voorgaande jaren is Kindervakantiewerk ook dit jaar weer op zoek naar leiding. Leiding geven kan vanaf 15 jaar, maar iedereen kan helpen. Alle hulp is welkom, ook als je maar een of meerdere dagen kan helpen. Voor meer informatie is kindervakantiewerk bereikbaar op telefoonnummer 0478-515777 of via www.kvw-venray.nl. Nieuwe/gewijzigde data 04 mei 11 mei 18 augustus 22 september 17 november 2008 15 maart Biljartclub De Ketsers; feestavond Biljartclub De Ketsers; receptie biljartkampioenen Casele vur-uut: buurt barbeque RVCD; Country-dansavond met DJ RVCD; Country-dansavond met DJ Ruiterclub De Eendracht; reünie

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 14