Fanfare "Dorpsklank" Castenray Wijziging secretariaat: Christian van Bommei: Horsterweg 39d 5811 AA Castenray Tel: 0478-571341 Email: c.v.bommel®hetnet.n Recepties, serenades en bijzondere gelegenheden: Serenadebeleid: Wie, wat en hoe? Opluistering van recepties, bijzondere gelegenheden en serenades gebeurt ALTIJD op basis van een tijdig verzoek gericht aan het secretariaat van de fanfare: Christian van Bommel: Horsterweg 39d 5811 AA Castenray Telefoon 0478-571341. Email: e.v.hommei®hetnet.nl Het bestuur besluit of er een serenade gebracht wordt door de fanfare en/of er een delegatie van het bestuur afgevaardigd wordt. Opluistering Kerkelijke aangelegenheden Opluistering Dorpsaangelegenheden Opluistering Dodenherdenking Opluistering Défilé wandelvierdaagse Opluistering Prinsenreceptie Opluistering Carnavalsoptocht Castenray Serenade 50-60-70 jarig Huwelijk Koninklijke onderscheiding Intocht St.Nicolaas Begeleiding Communicanten op aanvraag door het Kerkbestuur) op aanvraag door de Dorpsraad) op toerbeurt binnen federatie) op aanvraag organisatie) op aanvraag Carnavalsvereniging) op aanvraag Carnavalsvereniging) op verzoek familie) op verzoek familie/Dorpsraad) op verzoek oudervereniging) op verzoek oudervereniging) op verzoek jubilerende vereniging) Jubilea Castenrayse verenigingen Sport aangelegenheden en kampioenschappen op verzoek vereniging) (Alleen voor eerste team) Bij individuele of bedrijfsmatige jubilea in kader van 25-40-50 jaar dienst- of bedrijfsjubilea, wordt door de fanfare geen serenade gebracht. D-DAY 2007 9 litti>:/7c httpp://castenray.dorpeiwenray.nl/dorpsklank voor het geval dat sommige vergeten zijn dat ze zich opgegeven hebben volgt hier een opsomming van de mensen die zich op vrijdag 6 april om 19.00 uur dienen te melden. poule A poule B poule C Michiel Frank Rick Rob Boy Tim Marco Joep Lon Roger Mike Tom Niek Bob Hans poule D Roel Maikel Patrick Toon Francien poule E poule F Esther Bram Dirk Ruud Thijs Chantal Johan Xavier mocht je er niet bij staan en heb je je wel aangemeld neem dan a.s.a.p. contact op met Roger 579183 De regels en de poules kun je ook zien op http://ineiTibers.home.nl/roaervveijs/darten/

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 9