Stichting Jeugdwerk Castenray Programma: Wat er nog op de agenda staat: 9 mei: Bloemenactie 12 mei: Knutselen 26 mei: 16 juni: Rollebol 29 juni t/m 2 juli: Doeweekend 7 april: Paasspeurtocht Je kunt je nog opgeven t/m 4 april. Het kost €1,50. We zijn nog steeds op zoek naar leiding! Geef je dus nog vlug op bij Regi (571590) of per mail: reqi.ciassens@planet.nl Iedereen die zich heeft opgegeven wordt om 20:00 uur in de Wis verwacht. Denk wel aan een fiets met "goede werkende" verlichting. Een veiligheidshesje is ook wel handig. Bij slecht weer hebben we een activiteit in de Wis gepland. Het duurt tot 22:00 uur. Het gaat dus altijd door! (Leiding a.u.b. een mobiele telefoon meenemen) 21 april: Boer en Piloot Deze avond staat ons bekende spel "boer en piloot" weer op het programma. We gaan met de fiets naar de Caselse berg. We beginnen om 20:00 uur en zijn om 22:00 uur weer terug. Het kost €1,-. Opgeven kan vanaf nu bij Regi. V'-;- S y «r Wanneer je oud wordt, jaren verstrijken, dan merk je pas goed dat de krachten wijken Je wilde nog zo graag maar je kon niet meer en juist dat niet meer kunnen dat deed vaak zo zeer. Bedroefd, maar met grote bewondering voor de humor die hij tot het laatste moment heeft behouden hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze pap en opa Hay Rutten echtgenoot van Mia Rutten-Dïrcks Hij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Castenray, Mia Rutten-Dircks Venray, Anja en Huub Sprunken-Rutten Joris Bram en Gwendalin Venray, Arno en Anja Rutten-Steenkamp Lisa, Alina Leunen, Kitty en John Du ij kers-Rutten Dennis f Mike, Joey Castenray, 1 april 2007 Leikeswei 11 5811 BJ De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 6 april 2007 om 10.30 uur in het crematorium aan de Grote Blerickse Bergenweg te Blerick. Bijeenkomst in het crematorium om 10.15 uur. In de avondwake van donderdag om 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Matthias te Castenray zullen wij Hay bijzonder gedenken. Hay is thuis. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor beide diensten. In plaats van bloemen wordt een bijdrage voor Hospice Zenit te Venray op prijs gesteld. Hiervoor zijn bussen in de kerk en in het crematorium aanwezig. T*>%

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 7