SVOC'01 Senioren-Voetbal Veteranen. Verslagen: 3 Uitslagen SVOC'01 - Oostrum 1 - 3 SVOC'01 2 - Spel. Irene 6 5-0 SVEB 4 - SVOC'01 3 4-3 Oostrum 6 - SVOC'01 4 6-0 Programma 07-04-2007 inhaal Geen wedstrijden 09-04-2007 inhaal Geen wedstrijden Programma Zaterdag 07 april. Holthees - SVOC'01 vet Vertrek: 16:15u bij Café D'n Terp in Oirlo Afmelden tot uiterlijk donderdagavond bij Harry Voermans tel: 06-42344383 Aanvang: 17:00u Oostrum 6 - SVOC'01 4 6-0 Zondagmiddag 20 over 12 op het sportpark van Oostrum. Het technische duo Peter/Strijbos staat er verslagen bij. Het vierde elftal heeft zojuist een pak slaag gekregen van Oostrum. Beide hebben het over een drama, doelend op de speelwijze van vier. Kinderlijk eenvoudig werden de goals de eerste helft weggegeven. Oostrum scoorde beide helften 3 keer. De voorwaartsen van ut vierd kregen 4 100% kansen maar deze werden gewoonweg verprutst. Lichtpuntje in de wedstrijd was dat Leon S. na jaren van afwezigheid z'n kicksen weer onder heeft kunnen binden om de Limburgse voetbalvelden weer onveilig te maken. Leider Strijbos hekelde na de wedstrijd ook de lage trainingsopkomst en kondigde maatregelen aan. De vraag is of dit niet wat laat is want op het sportpark van Oostrum werd al een enkele witte zakdoek gesignaleerd. SVOC'01 2 - Sportclub Irene 6 5-0 SVOC 2 heeft zich sportief gerevancheerd voor een matige reeks wedstrijden. Slachtoffer was Sportclub Irene dat met het schaamrood op de kaken sportpark De Heesakker weer verliet. Irene, nota bene een directe concurrent op de ranglijst, was in geen enkel opzicht de voetballende ploeg van de heenwedstrijd in oktober 2006. Toen bleek het een zeer lastige tegenstander te zijn waar nipt met 1 - 0 van gewonnen werd. SVOC nam vanaf de aftrap het initiatief en het doelman van Irene werd meteen vanuit alle standen onder vuur genomen. Als de lat 10 cm hoger had gelegen was het na 12 minuten voetbal al 4 - 0 geweest. Peter, Antonio, Pirn en nog iemand zagen hun inzet op de letterlijke dwarsligger uiteen spatten. De toon was gezet. Irene kwam er in die beginfase totaal niet aan te pas. De aanvalsdrift werd uiteindelijk beloond toen Don een ingespeelde bal knap doortikte op Peter die droog en zuiver binnenschoot. Vanaf dat moment ging Irene wat terugdoen maar dat was voornamelijk omdat SVOC wat slordiger begon te voetballen. Er kwamen zowaar kansjes voor de tegenstander vandaar dat de 2 - 0 op een gunstig moment viel. Pim moest een hoge voorzet van rechts laten doorschieten en kwam daardoor in een schijnbaar onmogelijke positie om te scoren. Het lukte, en hoe. Met de rug naar het doel en vanuit een scherpe hoek schoot hij met links hard en hoog in de verre hoek binnen. Een wereldgoal. Het laatste kwartier golfde het spel wat op en neer met ook wat mogelijkheden voor Irene maar doelman Dave stond geconcentreerd te keepen. In de twee voorgaande wedstrijden werd na de thee respectievelijk een 2-1 en 2 - 0 voorsprong uit handen gegeven. Nu werd de klus dan eindelijk wel geklaard. In no time was het 5 - 0 en van het beetje tegenstand dat Irene de eerste helft nog kon leveren was niets meer over. Op een schotje na vanaf een meter of 20 hoefde Dave zich geen enkele keer in te spannen. De 3 - 0 voor SVOC kwam na een prachtige aanval over 5 schijven op naam van Rick. Direct daarna was het opnieuw Rick die een teruggetrokken bal van Peter van dichtbij kon inschieten. De 5 - 0 uiteindelijk werd door Pim op het scorebord gezet. Het resterende halfuur was het aanschouwen helaas amper waard. Er waren wel degelijk nog kansen voor SVOC. Sterker nog, zo'n beetje iedereen heeft nog wel een kans gehad om te scoren maar het vuur en de scherpte was eruit. Daarbij hadden de gasten geen zin om helemaal ingemaakt te worden. De verdediging was dan ook het enige dat enigszins functioneerde. Irene werd dan ook na 90 minuten voetbal en met hier en daar wat krampverschijnselen door scheidrechter Jac Seijkens uit haar leiden verlost. -I rv

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 3