R.K. BasisschoolBe Stek Castenray v4< f wL VI Wie heeft mijn skateboard gevonden bij de skatebaan? Wil je mij dan even bellen? Roel Janssen tel. 571985 Schoolmaatschappeliik werk. Vorige week heeft u kunnen lezen dat schoolmaatschappelijk werk nauw gaat samenwerken met de school. Op de volgende data zal Wim Ulehake spreekuur hebben op basisschool 'De Stek': dinsdagmiddag 3-4, 17-4, 15-5, 29-5, 12-6 en 26-6 van 13.00 u. tot 14.00 u. V erkeersveiligheid Afgelopen woensdag heeft dhr. Loontjes van de Gemeente Venray de verkeerssituatie bij het uitgaan van de school geobserveerd. Via de e-mail ontvingen wij de volgende bevindingen: Ouders staan meestal vóór de school om kinderen op te halen. Ouders blokkeren met fietsen de ingang van de school. Enkele ouders parkeren de auto aan de andere zijde van de weg. Ze blokkeren hiermee wel eens de doorgang. Enkele ouders nemen meerdere kinderen mee in de auto. (Dit is een goed idee) Kinderen die alleen naar huis lopen steken zonder uit te kijken schuin de weg over. Soms staan de ouders ook aan de andere klant van de weg. De kinderen rennen dan de straat over zonder uit te kijken. Het is goed te noemen dat ouders lopend de kinderen komen halen of dat de kinderen alleen lopen. Het is dan wel noodzakelijk dat de kinderen erop attent worden gemaakt dat ze goed moeten uitkijken voor dat ze de weg oversteken. Ouders laten hun kinderen aan de wegzijde van de auto instappen. Het is wel verstandig om aan te geven dat de kinderen aan de trottoirzijde van de auto moeten instappen. We hopen dat we er samen voor kunnen zorgen dat we bovenstaande punten goed onder de aandacht houden om de veiligheid van onze kinderen te kunnen blijven waarborgen. Verbouwing Het is bijna zover. De oplevering van de eerste fase is in zicht. De school ziet er al prachtig uit. Vooral de speelzaal is een juweeltje! We streven ernaar om in mei en juni de klaslokalen aan te pakken. Voor het in- en uitruimen van de klassen kunnen we wel een paar extra handen gebruiken. Vandaar dat we uw hulp hiervoor in willen schakelen. T.z.t. ontvangt u van uw kind een briefje om zich hiervoor op te geven. Ook zijn we opzoek naar iemand die de handvaardigheidtafels en de prijzenkast wil schuren en schilderen. U kunt dan contact opnemen met Femke. We vinden het erg fijn als u meehelpt om de school nog mooiere te maken! 4 W9 k Z Met vriendelijke groet, f' Team basisschool "De Stek 19 F®; 5?

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 19