Vervolgpagina korfbal Dit moest gevierd; mooi weer, fijne uitslag, nog eens extra die nasmaak weg spoelen; juist dat kan maar op 1 manier; IJS eten!!! Genoten hebben we dus zeker vandaag en wel met volle teugen. Dit geeft weer een goed gevoel voor alles wat nog komen gaat... Volgende week gaan we eieren zoeken, maar 8 april staan we weer op onze eigen groene grasmat. We hebben dan bezoek van DOT, een spannende strijd om de 2e plaats! Tot dan Groetjes SVOC'Ol Wie wil er nog korfbalmaterialen bestellen voor thuis: Kunststof korf 54,- per stuk Paal 30,- per stuk Grondplaat 57,- per stuk Bestelling doorgeven voor 13 april bij Jac Wismans 06-53802969. Even voorstellen. Ik ben len Vissers, afgestudeerd bloemiste en maak bloemwerk op bestelling (geen winkel) vanuit Ysselsteyn. Tevens verzorg ik ook cursussen en workshops in diverse thema's. Ik maak divers bloemwerk: Boeketten, Bloemstukken, Grafwerk, Bruidswerk, Corsages, Kerk-/Zaalversieringen en Plantenarrangementen, Opgave voor de cursus/workshop kan individueel én met een groep. Groepen kunnen op afspraak ook op andere dan aangegeven data en tijdstip. Cursusdata/-tijden, thema's en voorbeelden staan op mijn website. Kijk voor deze en verdere informatie op www.bloemsierkunstien.nl Geen internet? Bel voor een vrijblijvende afspraak om mijn portfolio in te zien. GRATIS bezorgservice Bloemwerk minimaal 2 dagen van tevoren bestellen. Voor bestellingen of meer informatie: Bloemsierkunst len Timmermannsweg 108, Ysselsteyn 0493-529655 of 06-23327490 bloemsierkunstien@hotmail.com www.bloemsierkunstien.nl ■j Bloemsierkunst len "Net even anders!"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 15