R.K, BasisschoolDe Stek Castenray m Arts Schoolmaatschappelijk werk. Even voorstellen Hallo, ik ben Wim Ulehake. Een nieuw gezicht binnen de school. Middels de schoolkrant wil ik me voorstellen en vertellen wat ik op jullie school ga doen. Ik ben werkzaam bij Synthese als maatschappelijk werker. In deze functie werk ik met zowel kinderen als volwassen die in een moeilijke situatie terecht zijn gekomen, bijvoorbeeld als gevolg van een scheiding, verlies van werk of gepest worden. Samen proberen we dan te zoeken naar oplossingen. Binnen uw school ben ik aangesteld als schoolmaatschappelijk werker. Wat is schoolmaatschappelijk werk? Schoolmaatschappelijk werk is er voor kinderen met problemen op school waarbij de thuissituatie een rol kan spelen. Bij het analyseren van de problemen kijk ik zowel naar het kind zelf, als naar de ouders en de school en hoe die elkaar beïnvloeden. Hierbij kan ik de hulp van anderen (ouders, schoolleerkrachten, of andere vormen van hulpverlening) inschakelen mocht dit nodig zijn. Mocht u vragen hebben, over schoolmaatschappelijk werk of anders, dan kunt altijd contact met mij opnemen. U kunt dit via school doen, maar u kunt mij ook bereiken op het kantoor van Synthese in Venray. (telefoonnummer 0478 - 517317) Met vriendelijke groet, Wim Ulehake. MR-vergadering Dag: donderdag 29 maart Tijdstip: 19.30 U. Plaats: Matthiasstraat 17 MR-vergaderingen zijn openbaar. Afscheid Helma Michels Hierbij wil ik u mededelen dat Helma Michels, onderwijsassistente handvaardigheid, onze school per 5 april gaat verlaten. Helma gaat een nieuwe uitdaging aan als activiteitencoördinator. Hoewel wij het vertrek van Helma betreuren, wensen wij haar natuurlijk veel succes en plezier toe in haar nieuwe baan. De leerlingen krijgen vanaf 5 april handvaardigheidlessen aangeboden door de groepsleerkracht. Met vriendelijke groet, Team basisschool "De Stek LAAT BU UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TkQC^T ZDN Ixgrafenis en crematie onderneming Ir. /Ylari jlcestraat Ia 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 5961.AJ Hor>t telefoon 077 398 70 99 Wy sifn dag en nacht bereikbaar onder telefoon nr. 0478 550150

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 17