Werkgroep gezinsvieringen Vrijdag 23 maart 2007 1 rtsia 1 lat iemonteur Hallo meisjes, jongens, mama's en papa's. Het is alweer bijna palmpasen. Er is dan een gezinsviering. Het zou erg leuk zijn als jullie allemaal een palmpaasstok meebrengen. Als je wil weten hoe je die moet maken, kun je op internet kijken. Bij google kun je "palmpaasstok" intikken. Je ziet dan vele pagina's met achtergrondinformatie en voorbeelden voor een palmpaasstok. Veel plezier met het knutselen! Wij zien benieuwd wat we allemaal te zien zullen krijgen. Als er nog kinderen zijn die geen palmpaasstok hebben, kunnen ze die op school krijgen als er nog zijn. Die moet je dan wel zelf nog versieren. In de gezinsviering met het thema "Palmpasen" zullen de communicanten zich voorstellen. Het is voor deze kinderen erg leuk als er veel kinderen, ouders en opa's en oma's aanwezig zijn. Groetjes, Werkgroep gezinsvieringen. GRANDIOZE KIEN A V OND In Zaal Martens te Leunen Aanvang 19.30 uur Zaal open 18.30 uur Prachtige en waardevolle prijzen te winnen. Opbrengst is voor de Invaliden Sport- en Belangen Vereniging Venray e.o. Versleijen Agri B.V. Versleijen Agri neemt een prominente plaats in JÜk °P de Nederlandse markt van automatisering en m huisvestiging voor de agrarische sector en is onderdeel van de Versleijen Holding, ri v In de pluivee- en varkenshouderij is de door ons gevoerde Big Dutchman productenlijn wereldwijd marktleider. Wij installeren en onderhouden DUj Miicnmanl diverse voer- en huisvestingssystemen. Momenteel zijn wij op zoek naar een Werkzaamheden: if Monteren, installeren van en onderhoudswerk zaamheden aan installaties in de varkens- en pluimveehouderij. Wij bieden u: tl Zeer afwisselend en zelfstandig werk op diverse klantenlocaties. Ongedwongen werksfeer. m Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. Si Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Ben jij de vakman die ons team wil versterken en ons bedrijf verder mee uit wil bouwen? Stuur of bel naar: Versleijen Agri B.V., Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo Voor info bel 0478-571941 en vraag naar Paul Versleijen. Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo Tel, 0478-571941, www.versleijen.com

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 8