Attentie Attentie Attentie Oproep aan alle inwoners van Castenray Gevraagd foto's P.S. extra onroeo oud-bestuursleden. 1e Monteur Personenwagens JANSSEN WANSSUM f ietsendag overjarige modellen nooit-meer-te-vergeten-prijzen Wie kan ons helpen aan foto's vanaf de oprichting van de Vrouwen Vereniging Castenray. Opgericht in 1933 als de Boerinnenbond, later L.V.B. toen overgaand in Zij-actief en nu bekend als Vrouwen Vereniging Castenray. Voor ons 75 jarig jubileum in 2008 hebben we veel foto's nodig om een fototentoonstelling te kunnen realiseren over het lange bestaan van onze vereniging. Wij garanderen dat er natuurlijk uiterst zorgvuldig met het in bruikleen gekregen fotomateriaal zal worden omgegaan Kunt u ons helpen, neem dan contact op met Franzis Classens tel.. 571201 Wij vragen oud-bestuursleden om een foto van henzelf, zodat wij met de fototentoonstelling zoveel mogelijk de samenstelling van verschillende besturen kunnen tonen. Wij hopen op veel reacties! 4 Garage Janssen te Wanssum is een ABA/Bovagbedrijf met verkoop en onderhoud van alle merken personen- en bedrijfsauto's. Op korte termijn zijn wij op zoek naar: met ervaring, bereidheid tot bijscholing en kennis van moderne apparatuur. Wij bieden een prettige werksfeer en prima secondaire arbeidsvoorwaar den. Men krijgt voldoende gelegen heid tot bijscholing en het volgen van cursussen. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging? Neem dan telefonisch of schriftelijk contact op met: t.a.v. dhr. J. Janssen Stayerhofweg 4A, Wanssum Tel. 0478-531515 Email: gjw@garagejanssen.nl Postbaan 14 - 5861 CT Wanssum - Tel. 0478-532166 www.dekkerstweewielers.nldekkerstweewielers@zonnet.nl VOOr 2 hands

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 4