Aid Prinse Kompeneej Nederlandse Vakantie Consulenten DORPSKALENDER Nog maar nauwelijks bekomen van het grote feest van carnaval of er wordt al weer hard gewerkt aan een nieuw feest. Geen probleem natuurlijk. De Caselse oud prinsen houden wel van een feestje. De jaarlijkse APK feestavond staat er aan te komen. Graag nodigen wij de leden van de APK en de bijbehorende echtgenotes of partners daarvoor uit. Het feest wordt gehouden op zaterdag 24 maart 2007 in de Dorpszaal van gemeenschapshuis De Wis en begint om 19.30 uur. Afgelopen weekend hebben jullie de uitnodiging met meer informatie al in de bus gehad. Vergeet je niet aan te melden. Dit kan tot 10 maart 2007 bij Henk Dinghs, telefoon 0478 571823 of per email: henk.dinghs@home.nl. Wij rekenen op een grote deelname en ga er maar gerust vanuit dat het gezellig wordt! De organisatiecommissie voor een persoonlijk advies Uw vakantiereis boeken bij u thuis, op een tijdstip dat u uitkomt! Ik kom graag, geheel vrijblijvend, bij u langs. Voor deze service betaalt u niets extra. reisadviseur Marion Classens, Castelostraat 30, Castenray tel.: 0478 571822 email: marion.classens@home.nl website: www.nederlandsevakantieconsulenten.nl Nieuwe/gewijzigde data 02juni 18 augustus 03 oktober 12 november 07 december 08 december 09 december Toneelgroep Vondel; ontspanningsavond Toneelgroep Vondel; le repetitieavond en takenverdeling Toneelgroep Vondel; 2e repetitieavond per week Toneelgroep Vondel; opbouwen decor Toneelgroep Vondel; generale voorstelling basisschool Toneelgroep Vondel; uitvoering Toneelgroep Vondel; uitvoering @/VSE\A^

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 20