R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray LAATBULT Arts Tussen Schoolse Opvang De TSO heeft nu een eigen mobiele telefoon. Nu kunt u rechtstreeks bellen met de overblijfkracht om u kind(eren) aan te melden voor de TSO. Het nr. is 06-12035663 Op 13 maart ontvangt u een enquête van de werkgroep TSO. We zouden het zeer op prijs stellen als u uw medewerking hieraan wilt verlenen. Op deze manier kan de kwaliteit van het overblijven gewaarborgd blijven. Verbouwing jippie! De keuken is gearriveerd. De frisse kleuren hebben een positieve invloed op ons, toch al goede, humeur. Communie correctie In het vorige 'Schansbericht' werd vermeld dat er op 23 maart op school wordt geknutseld. Dit is niet correct. De juiste datum is 22 maart- Aanmelden nieuwe leerlingen schooljaar 2007/2008 Maandag 13 maart kunnen ouders(s) samen met hun peuter onze school bezoeken om zich aan te melden voor het schooljaar 2007/2008. Kinderen die voor 1 juni 2008 4 jaar worden kunnen worden opgegeven. U bent welkom vanaf 16.00 u. tot 17.00 u. S.v.p. trouwboekje meenemen. Tuinonderhoud Op zaterdag 10 maart worden er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes.Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Suzan van Boekei, Joost Gommans, Lonneke Duijkers, Yari Dings, Job Wismans, Mees Dinghs, Jesse Ho, Koen Classens, Ilona Duijkers en Jessey van Gaal. Om 9.00u. willen we starten en rond 11.30 u. willen we het klussen beëindigen. Van de leerkrachten zal Ramses Boelens aanwezig zijn. Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking. Met vriendelijke groet, Team basisschool "De Stek" begrafenis en crematie onderneming

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 19