SVOC'01 Jeugdvoetbal Jeugdvoetballers/sters van S.V.O.C.'Ol, VVV - Dordrecht Vrijdag 23 februari, vertrekken we om 18.45 uur vanaf de parkeerplaats van ons sportpark. We bezoeken dan de wedstrijd WV-Dordrecht. De wedstrijd begint om 20.00uur. We gaan met de spelers/sters van de A-jeugd tot en met de E-jeugd. Controleer of jouw naam erbij staat. Bel anders even Peter Verlinden, tel. 571954 of Frank Heetkamp, tel.571275. Zorg datje op tijd bent en kleedje warm aan!! Blikjes drank zijn in het stadion verboden. Na de wedstrijd wordt iedereen thuis gebracht. Dit zal zo rond de klok van kwart voor elf zijn. Prettige wedstrijd! Verdeuzeldonk Joyce Verdeuzeldonk Programma zaterdag 24 februari: Vriendschappelijk: SVOC'01 A-1 - Neerkandia A-1 Scheidsrechter: Cor Sommers Mededelingen: aanvang: 15:00u Trainingen: In de week na carnaval zullen de trainingen van alle D-E- en F-teams beginnen. Aanvang en dag informeer bij jullie leiders Toernooien: Heren leiders denk aan opgave toernooien: de laatste week!!! Leo Clephas Luc Maas Willem Lemmen Jelle Willem Tacken auto 1 Bart Emons Pascal Marcelis Harm Strijbos Geert Strijbos Harm Cremers auto 7 Piet Classens Mike Classens Danny Houwen Rob Houwen Maud Classens auto 2 Jan Nelissen Tiago Pinto F Stijn Nelissen Fred Peters Bart Peters auto 8 Jan Gommans Leon Janssen (Sijs Voesten Johan Gommans Nicky Nellen auto 3 Thijs Kuypers Bram Kuijpers Wessel Jacobs Dirk Bongers Stan Bongers auto 9 Wim Deenen Sander Peeters Turn Versleijen Joost Deenen Sven Versleijen auto 4 Theo Philipsen Bas Maas Jasper Philipsen Laurens Hellegers Joep Cuijpers Stef Hellegers auto 10 Peter Gommans Teun Cremers Niek Gommans Mees Vriens auto 5 Bart Jenneskens Freek Steeghs Joep Willems Peter-Jan Steeghs Sem Janssen auto 11 Frank Heetkamp Rik Loonen Dirk Fleur kens Sven Heetkamp Maarten Peeters auto 6 Wim Baltussen Martijn Arts Nico Baltussen Dirk Baltussen Jeffery Classens auto 12 Jos Nellissen Ken Peeters Sid Peeters Giel Kersten Lei Nelissen auto 13 Jan van Rhee Boy Dircks Roy Stiphout Koen Classens Jesper Versteegen auto 14 auto 15 Jos Kusters Bram Kusters Mikey Ellery Niek Rijbroek Guido Kusters auto 16 Huub van Boekei Stan Vullings Jos van Boekei Jurien Classens Mark Claessens auto 17 Maria Huibers Giel Hellegers Rome Huibers Siem Nelissen Jorien Huibers auto 18 Maikel Wismans Steven Ho Bram Tacken Harm Cremers auto 19 Harm Maas Kevin Gommans Martin Janssen Meggy Nelissen Theo Rijbroek auto 25 Gerrit loonen Stan Steeghs Tijs Loonen Mara Loonen Roel Steeghs auto 20 Jos Loonen Tim Rijbroek Sjors Nabben Robin Kuijpers Leon Loonen auto 21 Hans Vissers René Classens Bram Stiphout Arjan Geerets Freek Vullings Nick Classens Jelle Strijbos auto 22 Peter Verlinden Martijn Kusters Thijs Janssen Gerrit Keunen Toon Knoops auto 23 Jon van Soest Bart Classens Fons Classens Martijn Strijbos Mees Dings auto 24 Wiel Steegs Rob Jacobs Wil bert Steeghs Stan Alaerds Rick Philipsen

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 14