Jeugdvoetballers/sters van S.V.O.C.'Ol, VVV - Dordrecht Vrijdag 23 februari, vertrekken we om 18.45 uur vanaf de parkeerplaats van ons sportpark. We bezoeken dan de wedstrijd VVV-Dordrecht. De wedstrijd begint om 20.00uur. We gaan met de spelers/sters van de A-jeugd tot en met de E-jeugd. Controleer of jouw naam erbij staat. Bel anders even Peter Verlinden, tel. 571954 of Frank Heetkamp, tel.571275. Zorg datje op tijd bent en kleed je warm aan!Blikjes drank zijn in het stadion verboden. Na de wedstrijd wordt iedereen thuis gebracht. Dit zal zo rond de klok van kwart voor elf zijn. Prettige wedstrijd! Verdeuzeldonk Joyce Verdeuzeldonk Willem Tacken auto 1 Bart Emons Pascal Marcelis Harm Strijbos Geert Strijbos Harm Cremers auto 2 Jan Nelissen Tiago Pinto F Stijn Nelissen Fred Peters Bart Peters auto 3 Thijs Kuypers Bram Ku ij pers Wessel Jacobs Dirk Bongers Stan Bongers auto 4 Theo Philipsen Bas Maas Jasper Philipsen Laurens Hellegers Joep Cuijpers Stef Hellegers auto 5 Bart Jenneskens Freek Steeghs Joep Willems Peter-Jan Steeghs Sem Janssen auto 6 Wim Baltussen Martijn Arts Nico Baltussen Dirk Baltussen Jeffery Classens auto 7 Piet Classens Mike Classens Danny Houwen Rob Houwen Maud Classens auto 8 Jan Gommans Leon Janssen Cijs Voesten Johan Commons Nicky Nellen auto 9 Wim Deenen Sander Peeters Turn Versleijen Joost Deenen Sven Versleijen auto 10 Peter Gommans Teun Cremers Niek Commons Mees Friens Teun Ceerets auto 11 Frank Heetkamp Rik Loonen Dirk Fleurkens Sven Heetkamp Maarten Peeters auto 12 Jos Nellissen Ken Peeters Sid Peeters Ciel Kersten Lei Nelissen auto 13 auto 14 auto 15 auto 16 auto 17 auto 18 Jan Van Rhee Boy Dircks Roy Stiphout Koen Classens Jesper Versteegen Leo Clephas Luc Maas Willem Lemmen Jelle Jos Kusters Bram Kusters Roel Steeghs Niek Rijbroek Cuido Kusters Huub van Boekel Maria Huibers Stan Vullings Ciel Hellegers Jos van Boekel Rome Huibers Jurien Classens Siem Nelissen Mark Claessens Jorien Huibers Maikel Wismans Steven Ho Bram Tacken Harm Cremers auto 19 auto 20 auto 21 auto 22 auto 23 auto 24 Harm Maas Kevin Commons Martin Janssen Meggy Nelissen Theo Rijbroek auto 25 Gerrit loonen Stan Steeghs Tijs Loonen Mara Loonen Jos Loonen Tim Rijbroek Sjors Nabben Robin Kuijpers Leon Loonen Hans Vissers René Classens Bram Stiphout Arjan Ceerets Freek Vullings Nick Classens Jelle Strijbos Peter Verlinden Martij n Kusters Thijs Janssen Cerrit Keunen Toon Knoops Jon van Soest Bart Classens Fons Classens Martijn Strijbos Mees Dings Wiel Steegs Rob Jacobs Wil bert Steeghs Stan Alaerds Rick Philipsen

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 22