R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 6 februari 2007 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 12 december jl. - "Beginnende pubertijd" was niet het eigenlijke thema van de bijeenkomst. - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Veolia; Er is nog geen reactie gekomen van Veolia. Na het ongeval bij de school heeft Femke de gemeente nog gebeld. Deze was nog bezig met de kwestie. In maart worden enkele routes aangepast. Wilbert heeft in december een protestbrief gestuurd naar de dorpsraad, de gemeente en Veolia. - Subsidie TSO is toegekent door de SPOV. 4. Algemene punten: - MR verslag; Het kopieerapparaat van de school voldoet niet aan de eisen i.v.m. fijnstof. Daarom wordt het apparaat in een aparte ruimte met afzuiging gezet na de verbouwing. De MR heeft Femke gefeliciteerd met haar vaste benoeming op onze school; Ook de OR feliciteert Femke met haar vaste aanstelling. De visie over het schoolplan is besproken. De verbouwing verliep ten tijde van de MR vergadering nog voorspoedig. De deuren van de school gaan tijdens de lessen niet op slot maar de leerkrachten zullen er zeer alert op zijn of er vreemdelingen binnen komen. De afzuiging van de lokalen is op dit moment niet goed genoeg. Dit wordt binnenkort aangepast. Dit jaar is er niemand aftredend in de MR. - Nabespreking kerstviering Op school was het ondanks de verbouwing zeer knus en gezellig. De viering in de kerk is ook heel goed bevallen. - Schoolcarnaval Dit jaar, i.v.m. de verbouwing, is het hele programma in de Wis. Er moeten tafels en stoelen klaargezet worden (dezelfde opzet als met de zitting). - Workshop 6 maart Deze wordt gehouden in de Wis en duurt ongeveer 5 kwartier met daarna gelegenheid tot vragen stellen. In totaal circa 1,5 uur. Ook het team en alle overblijfkrachten worden uitgenodigd. 5. Punten onderwijsteam: - Verbouwing: De schilderwerkzaamheden gaan langer duren dan gepland. Volgens verwachting zal de verbouwing aan het eind van het schooljaar afgerond worden, daarna is dan de speelplaats nog aan de beurt. De TSO zal hoogstwaarschijnlijk in april de toegewezen ruimte (handvaardigheidruimte en speelzaal) in gebruik kunnen nemen. 6. rondvraag met team: - Is er extra op luizen gecontroleerd?; ja, helaas hebben niet alle kinderen een brief hierover mee naar huis gekregen. - Is het uitstapje voor de onderbouw al geregeld?; nee, nog niet. - Wordt de collecte die door de kinderen van de Schans wordt opgehaald (hartstichting?) niet meegenomen in de gezamenlijke collecte van het dorp?; Hierover is niets bekend, Femke zal dit navragen. r*

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 20