Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. Hallo ouders en zangertjes van Cajeko, AN ALLE bEELMFMERS VAN D'N OPTOCHT. Wil iederieën die mitduut an d'n optocht zien eige afval opgerumeü! (Langs de ganse route) Diegene die mit en voertuig mitdoen, raoje wi-j an um dit bi—j eur verzekering te melde. Verder wense wi-j alle deelnemers veul succes mit de vurbereidinge en enne biëstig schonne optocht toe... CV. "De Schanseknuppels" 13 Uitslag 6e ronde regio competitie. De Batavieren 1 behaalde 1077 punten, met Frank Weijs en Jan Vollenberg als beste schutter beide met 230 punten. De Batavieren hadden deze ronde Willem Tell 1 als tegenstander, aan gezien dat de punten van Willem Teil al bij de wedstrijdleider van de regio bekend waren kan ik u mededelen dat Willem Teil deze wedstrijd heeft gewonnen met 1079 punten. De Batavieren 2 behaalde 1002 punten, met 2 invallers van 't derde team, bij het tweede team was Rene Seegers de beste schutter met 219 punten. De Batavieren 3 behaalde 825 punten, met Mart Smits als beste schutter met 179 punten. Toernooi Neerlandia Bakel. Zaterdag 24 februari nemen wij deel aan 't toernooi van Neerlandia Bakel, schutters laten wij er met zoveel mogelijk mee naar toe gaan, zij komen ook altijd goed opdagen. Wij vertrekken om 17:45 uur. Het bestuur wenst u allen een mooie en gezellige Carnaval toe. Hallo iedereen! Het is al weer een hele tijd geleden dat we iets van ons hebben laten horen! Maar we zijn het nieuwe jaar weer heel enthousiast begonnen met onze wekelijkse repetities. Wat staat er de komende tijd op het programma? Carnaval komt er aan en we beginnen dit gebeuren met de Carnavalsmis, waarin ook Cajeko een liedje mag zingen. En natuurlijk zijn we ook het Casels liedje aan het oefenen!! De Mis begint om 19.30 uur en de kinderen mogen verkleed naar de kerk komen want daarna begint het jeugdbal. Ze zitten gewoon in de banken bij ouders of vriendjes en komen voor het liedje naar voren. (wordt wel aangegeven). Na Carnaval gaan we oefenen voor de gezinsmis van Palmpasen.(31 mrt) en voor de communieliedjes. Dus weer redenen genoeg om flink te gaan oefenen! met zo'n enthousiast stel zal dat zeker wel gaan lukken! Dat was het weer. groetjes, Ria Maes. http://home.vvanadoo.nl/batavierencastenrav/ STEriS. 1919

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 13