Proaramma SVQC'01 Senioren-Voetbal ■1 Waarschuwing DORPSKALENDER 4-2 5-1 - VW'03 - VW'03 Wij willen u graag het volgende melden. Er is een bureau actief in deze regio die mensen op belt met de vraag of u gratis 2 behandelingen wilt krijgen bij schoonheidssalon Beau Visage in Castenray, met de mededeling dat het bedrijf sinds kort in Castenray zit, op de Hiltho in Horst heeft gestaan en vaker adverteert in week en dorpsbladen, (wij hebben op Hilto gestaan en we adverteren ook in week en dorpsbladen en zijn pas sinds 17 september 2006 geopend) Vervolgens wordt u verzocht om een bepaald bedrag over te maken en u kunt dan contact opnemen met Beau Visage en u krijgt dan deze 2 behandelingen. Echter dit is niet waar, wij hebben hier niets mee te maken. We kennen zelfs het bureau die personen opbelt met deze vraag niet. Afgelopen week belden een mevrouw uit Oostrum op om dit mede te delen, gelukkig heeft ze geen geld overgemaakt, maar naar ons gebeld. Als u ook dit bureau aan de telefoon krijg met dezelfde boodschap als hierboven, doe hier zeker niet aan mee, bel wel even met ons en probeer het telefoonnummer van dit malafide bureau te krijgen, zodat we iets kunnen ondernemen. Verder is dit gemeld bij de politie Noord-Limburg. Wij zouden het zeer erg vinden als mensen hier op in gaan en vervolgens bij ons te horen krijgen dat wij er niets mee te maken hebben, en tevens het vertrouwen in ons bedrijf kwijtraken. Hopelijk hebben we u zo genoeg geïnformeerd, voor vragen of opmerkingen kunt u altijd bellen 0478-57 1341. (ook voor e.v.t. echte acties die bij ons lopen) tenslotte een gewaarschuwd persoon telt voor twee! f 28 februari 28 februari 17 maart 25 maart 28 maart 16 t/m 20 april Ruiterclub De Eendracht; bijeenkomst met rijdende leden 19.00 uur Ruiterclub De Eendracht; jaarvergadering 20.00 uur Ruiterclub De Eendracht; oud ijzer aktie Ruiterclub De Eendracht; clubkampioenschappen Casele vur-uut; jaarvergadering om 20.00 uur cafe De Koster SVOC '01; wenskaartenaktie SVOC'01 jeugd 20 Uitslagen Meiderslo 3 - SVOC'01 3 Geijsteren - SVOC 4 Programma: Oefenwedstrijden 25 febr. SVOC'01 1 25 febr. SVOC'01 2 13.00 uur 13.00 uur Verslagen: Geysteren 1 - SVOC'01 4 5-1 Nadat deze wedstrijd al tweemaal afgelast werd deze eindelijk toch afgelopen zondag toch gespeeld. De aftrap werd allereerst verricht door Prins Dirk I. Na een kleine 10 minuten kwamen we op voorsprong door een goal van Joep op de prinsenschoenen van Dirk. Daarna was het voor de hele wedstrijd gedaan met serieuze doelpogingen. Geysteren nam het initiatief over en kreeg kans op kans met uiteindelijk nog 5 goals als gevolg. Een aderlating was er ook voor Johan, hij rende tegen een uitgestoken elleboog en is waarschijnlijk een week uitgeschakeld. Zelf bleef hij er nuchter onder, "het is nou eenmaal een mannensport aldus Johan. Het technische duo Peter/Classens, was eensgezind in hun commentaar. "We zitten in de hoek waar de klappen vallen en daar zijn we nog niet zomaar uit". Hopelijk zijn we er over 4 weken wel klaar voor! 9 It

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 21