Vrouwen Vereniging Castenrav k Ouderenvereniging Het programma komt nog in de Schans, maar bij deze zijn alle 50+ mensen alvast uitgenodigd, dus houd deze avond hiervoor vrij. http://castenray.dorpenvenrav.nl/vrouwenvereniaing Woensdag 28 februari Excursie Apotheek Horst. Op woensdag 28 februari a.s. gaan we op excursie naar de apotheek in Horst. We zullen er uitleg krijgen over alle werkzaamheden die er in een apotheek plaats vinden. Dit wordt een hele interessante avond!!!! Opgave t/m 25 februari bij Roos Vullings tel.: 571923. Verzamelen tussen 19.00 en 19.10 uur bij de kerk. Vertrek uiterlijk Om 19.15 uur. Zelf even regelen wie met wie in de auto meerijdt. Aan alle inwoners van Castenrav. Dit jaar organiseren we geen vlooienmarkt. Omdat wij dit jaar drukke werkzaamheden krijgen omtrent ons 75 jarig jubileum in 2008, hebben we besloten om de vlooienmarkt een keer over te slaan. Ter compensatie willen wij in het najaar toch weer proberen om een avond van verkoop bij opbod van de grond te krijgen. Meer hierover komt t.z.t. in de Schans. Groetjes, het Bestuur. K.B.O. Castenray Kienen heden middag 31 januari aanvang 14.00 uur. Wij hebben voor leuke prijsjes gezorgd en koffie, we maken er weer een gezellige kienmiddag van. Onkosten 3.00 per persoon. 50+ zitting dinsdag 13 februari a.s. Op dinsdag 13 februari a.s. biedt de Carnavalsvereniging ons weer een zitting 50+ aan, de artiesten zijn al weer weken aan het oefenen en werken hard om er weer een knal avond van te maken, haal de kielen maar vast uit de kast, want er wordt van ons verwacht dat we zoveel mogelijk verkleed deze zitting bijwonen. Nieuwe leden K.B.O. afd. Castenrav. Onze leden werving actie heeft succes gehad en we zijn zeer blij en trots dat we 13 nieuwe leden mogen verwelkomen, we hopen dat ze zich bij ons thuis voelen. Bied ons programma iets, U bent van harte welkom om deel te nemen. 5 Vrouwen Vereniging Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 5