Notulen dorpsraadvergadering 03-01-2007 1Opening. De voorzitter opent de vergadering en wenst iedereen het allerbeste voor 2007. 2. Inspraak publiek. 3. Herinrichting kom. Stand van zaken: Eind december heeft de oplevering plaatsgevonden, alles is nagelopen of het conform bestek uitgevoerd is, daar wordt een procesverbaal van opgemaakt. Onderhoudstermijn: Binnen deze termijn moeten de verborgen gebreken worden hersteld, aanvullende werkzaamheden zoals de drempel bij de chinees moeten worden uitgevoerd, eventuele extra dingen moeten worden doorgegeven. In 2007 vindt op de Lollebeekweg een asfaltonderhoud plaats, er komt dan een nieuwe slijtlaag op. Er wordt onderzocht of er een mogelijkheid is om verlichting bij de drempel op de Lollebeekweg te plaatsen en de drempels beter te markeren. Van de drempel die er ligt wordt vermoed dat het een 30-km drempel is, er is afgesproken dat er drempels zouden komen waar men met 50 km overheen kan. Jan van Dijk (gemeente Venray) merkt op dat een inrichting van de drempel los staat van het feit dat het een 50 km zone is. Er moet in ieder geval iets gebeuren waardoor hij beter zichtbaar is. E.e.a. wordt teruggekoppeld met Rein Blaauw (gemeente Venray). Op de Horsterweg zijn verschillende paaltjes vervangen door dikkere palen, enkele worden nog vervangen. Ook de resterende verlichting komt in januari. Met name de hoek Rietweg-Horsterweg is slecht verlicht. Op de infoavond is gezegd dat er molgoten (langs de Lollebeekweg) zouden komen tot de komingang, waarom is dit niet gebeurd? Helaas is hier het budget niet toereikend voor geweest. De huidige oplossing is niet helemaal waterdicht. Met foto's zullen we het probleem van de slechte waterafvoer moeten aantonen. De meningen over de grootte van het probleem verschillen nogal. Wat betreft het groen zijn de onderhandelingen over de aanbesteding bezig en de afwerking volgt spoedig. Iedereen is verder lovend over de communicatie met de gemeente en voelt zich serieus genomen. 4. Veolia. Alle klachten die we binnen hebben gekregen hebben we doorgesluisd naar waar ze naartoe moesten. We geven tevens ook aan waar volgens ons een alternatief zou kunnen liggen wat betreft de bushaltes: Castenrayseweg onder het viaduct. Castenrayseweg Net buiten de kom voor Castenray en buiten Castenray richting Horst De dorpsraad zal een formele brief opstellen. De inhoud van de brief zal ook bekend gemaakt worden. 5. Notulen vorige vergadering. 6. Notulen DRO. De vorige vergadering ging het voornamelijk over het contourenbeleid van de provincie, Jan Loonen kwam uitleg hierover geven. De discussie is nu een beetje wat er met de extra gelden gaat gebeuren. 7. Ingekomen stukken. De bundeling van de collecte's zal de volgende keer op de agenda staan. uitnodiging Wis. Hier zal een afvaardiging heen gaan. De voorzitter geeft aan te willen stoppen als voorzitter van de dorpsraad.Een werkgroep zal een profiel opstellen en actief op zoek gaan. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. 18

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 18