Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. http://home.vvanadoo.nl/batavierencastenray/ Rayon kampioenschappen 25 m 1 pijl. Deze kampioenschappen worden verschoten op 21 en 22 april persoonlijk, Zaterdag 21 april Dames en Heren 3e klasse bij Wilhelmina Ospel. Zaterdag 21 april Dames en Heren 4e klasse en Vet 3e klasse bij St Willibrordus Milheeze Zaterdag 21 april Veteranen 4e klasse en Compound bij de Grensschutters Reuver. Zondag 22 april Dames, Herenen Veteranen le klasse bij de Alpenjagers Sittard. Zondag 22 april Jeugd en Veteranen 2e klasse bij Houts Welvaren Helmond. Zondag 22 april Dames en Heren 2e klasse bij Ons Genoegen Ysselsteyn. Teams: Zaterdag 28 april Zaterdag 28 april Zaterdag 28 april Zondag 29 april Zondag 29 april B - klasse C - klasse D - klasse Ere - klasse A - klasse De Vrienschap Mierlo Sint Willibrordus Milheeze Strijd in Vrede Beek Donk De Alpenjagers Sittard Ons Genoegen Ysselsteyn Deze kampioenschappen worden verschoten met lichten iedere schutter krijgt 45 secondes om hun pijl weg te schieten. De indeling gebeurt landelijk na afloopt van de Regio competitie, het kan zo zijn dat u in de regio in de 4e klasse uitkomt, en als u goed hebt geschoten moet u misschien op de rayon in een andere klasse uitkomen. Aanmelden voor zondag 25 februari 2007 op het formulier dat op 't prikbord hangt. Onderlinge competitie. Op dinsdag 6 februari wordt de 6e wedstrijd van de onderlinge competitie verschoten aanvang 20:00 uur, Café de Koster. Nieuw Lidmaatschapsbewiis. In de eerste week van Februari ontvangt iedere schutter zijn bewijs van Lidmaatschap van de N.H.B. dus niet meer van de Secretaris van de vereniging. 6e Regio wedstrijd. Vrijdag 09 februari bij Ons Genoegen America, Vertrek 18:45 uur. Zaterdag 10 februari bij Diana Venray, Vertrek 18:15 uur. TENNISCLUB OIRLO - CASTENRAY Beste leden. De jaarvergadering staat gepland op maandag 5 maart in de Linde in Oirlo Alle leden zullen hier t.z.t. nog persoonlijk een uitnodiging voor ontvangen. Wij hopen iedereen te mogen begroeten Het bestuur 17 ^TAV/£ CASTEHRAYi

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 17