KNUPPELS EN KNUPPELLINNEKES. Bej deze wille wej Prins Dirk en Prinses Chantal iedereen bedanke die op ozze receptie is gewist afgelope zaoterdag. Het was ene schitterende aovend um nóót te vergete. Allemaol leuke stukskes en verekes moje muziek van de joekskapel,s en de fanfare Dat duut ow toch wel goed um te zien dat der zo veul belangstelling is, en dat de carnaval ien casele nog echt left. Ok wille wej de buurt harstikke bedanke vur het moje versiere van os huus. Ze hebbe het echt umgetoverd ien een Prinselijk paleisje. Verder wensen wej iedereen ene verekte schonne carnaval en veul schik deze daag. Wej hebbe dur zin ien. Prins Dirk den urste en zien Prinses Chantal. 3 Vervolgpagina korfbal VERSLAG TULDANIA 1 - SVOC'Ol 1 Vandaag moesten we afreizen naar Diessen alwaar we moesten spelen tegen Tuldania uit Esbeek. De Efteling lieten we links liggen, we waren gefocused op de tegenstander. Tuldania had sinds kort een nieuwe trainer, hun drang was natuurlijk dan ook om hem te laten zien wat ze in huis hadden. Daarbij kwam natuurlijk kijken dat wij koploper zijn en dit een extra stimulans is om te wedstrijd te willen winnen. Echter waren wij er natuurlijk ook nog met onze doelstelling om deze koppositie met een marge van 3 te blijven behouden. Een spannende strijd beloofde het dus wel te worden. Wij waren degene die het spits afbeten; Linda Claessens wist met een kort schotje ons op 0-1 te brengen. 10 minuten later trok Tuldania de stand gelijk. Joan Willemssen wist met een doorloopbal ons weer op voorsprong te brengen. Nog 1 maal kwam Tuldania langszij. Fysiek hadden zij meer in te brengen dan ons, af en toe zelfs teveel. Op korfballend gebied konden wij het laatste deel van de 2e helft uitlopen naar een 2-5. De doelpunten werden gemaakt door Debbie Wismans uit een strafworp, Yvonne Classens met een doorloopbal en Joan Willemssen vanuit een vrije worp. Joop benadrukte in de rust dat wij het duel niet uit de weg moesten gaan, we moesten ons niet de kaas van het brood laten eten. De 2e helft verliep zeer stroef. Combinaties werden wel gezocht, maar er werden vaak verkeerde keuzes gemaakt. De aanvallen liepen gewoon niet zoals het hoorde. Pas in de 23e minuut van de 2e helft viel er weer een doelpunt, helaas aan Tuldania-zijde. Zij kregen weer een sprankje hoop, echter lieten wij hen zien dat sprookjes niet bestaan. Yvonne Classens scoorde van afstand de 3-6 en ook Linda Claessens wist wederom van afstand te scoren. In de laatste minuut wist Lotte Steeghs nog een strafworp mee te krijgen. Joan Willemssen mocht deze uit naam van Lotte leggen. Met een 3-8 winst mochten we tevreden zijn. Wederom werden we aangemoedigd door een legio supporters, die zich de moeite hadden genomen om deze trip te bereizen. Super bedankt! Volgende week spelen we tegen de Euro Girls. De vorige keer wisten zij 1 punt van ons te pakken, dat willen wij ons toch echt geen tweede keer laten gebeuren!! Wij hopen dan ook weer massaal op jullie steun. As zondag zullen de meiden van SVOC'Ol 2 in nieuwe tenues worden gestoken. Onder de naam van Numac zullen zij hun beste beentje voorzetten. Uiteraard ook een mooie gelegenheid om na de wedstrijd van het le te blijven kijken naar deze schonne meiden!! Groetjes SVOC'Ol M

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 3