Programma SVQC'01 Senioren-Voetbal Stichting Jeugdwerk Castenray Bonte Zittingsaovende Uitslagen: Geijsteren - SVOC 4 afgelast. Programma: 28 januari 23033 SVOC'01 2 - Vitesse'08 4 11.30 uur F. Janssen 4 februari 23707 Melderslo 3 - SVOC'01 3 10.00 uur 14 januari: Jongmegjesbal - Jeuqdprinsenbal We kunnen terugkijken op een zeer geslaagd en gezellig carnavalsbal. Er stond veel op het programma: aftreden van prins Pascal, prinses Nikky en jeugdvorst Karin. Maar ook de rest van de jeugdraad werd vervangen. Toen begon het spannendste van de hele middag natuurlijk"wie werd dit jaar het prinselijke paar???" Voordat dit onthuld werd, moest eerst de nieuwe Jeugdvorst bekend gemaakt worden. Niemand minder dan "Kai Cremers" mocht de kar gaan trekken (dit ging hem trouwens erg goed af). Toen werd het dan eindelijk bekend gemaakt, vanachter een Flinstone decor kwamen ze tevoorschijn: "Prins Stan Prinses Suzan". Wat waren ze blij dat ze eindelijk naar voren mochten komen. Met de zenuwen goed onder controle spraken ze alle schansknuppels en knuppelinnekes toe, en spoorden ze iedereen aan om met z'n allen er een geweldige carnaval van te gaan maken. Hier kunnen wij als SJWC ons alleen maar bij aansluiten. Kai, Stan en Susan (en de rest van de adjundanten en jeugdraad natuurlijk) een geweldige carnaval gewenst. Tot op de receptie. Programma: 10 februari: Quiz avond We gaan deze avond gezellig spellen in de Wis. Welk spel het zal gaan worden blijft nog even een verrassing. Het kost €2,- Je kunt je hiervoor opgeven bij regi: reqi.classens@planet.nl of per telefoon:571590 Wat er noo op de agenda staaf: 24 februari: Bowlen 9 maart: Reptielen avond (deze avond komt er een man met allerlei reptielen naar de Wis. Noteer deze datum dus alvast in je agenda Zondag 21 januari oefenen in de Wis, aanvang 19.00 uur. Neem eventueel alle attributen en kleding mee. 7 ■I

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 7