K.B.O. Castenray Kienen. 31 januari gaan we weer kienen. Houd deze datum vrij K.B.Q. Driedaagse vakantie reis naar Odoorn Zuid Oost Drente. Oirlo- Oostrum -Castenray. 17-18-19 september Groep 1 19-20-21 september Groep 2 Naar aanleiding van het grote aantal deelnemers n.l. 69 personen, gaan we toch met twee groepen de driedaagse vakantie reis organiseren. Het voorlopige programma ziet er als volgt uit: Dag 1 08.30 uur vertrek vanuit Oostrum. 08.45 uur vertrek vanuit Oirlo 08.55 vertrek vanuit Castenray. Na ongeveer 2 uur rijden koffie ergens op de route. Aankomst in Barger Compascum in het Veenpark, we nemen een rondrit trein zodat we weten wat het park zoal te bieden heeft, verder kan men de middag doorbrengen met het een en ander te bezichtigen of gezellig een terrasje pikken. Hier wordt ook gezamenlijk de lunch gebruikt. Vertrek naar ons Hotel in Odoom, sleutels in ontvangst nemen en kamers bezichtigen. Diner in het Hotel, de avond kan men naar ieders keuze zelf invullen. Dag 2 Na het ontbijt gaan we naar een boerderij in Blij ham waar we ontvangen worden met koffie en koek, de Boer en Boerin vertellen op een leuke manier over het boeren in vroegere tijden. Na de lunch maken we onder leiding van een gids een rondrit de smokkel en grenzentocht, aansluitend gaan we over de grens in Papenburg een grote scheepswerf bezichtigen, met uitleg over alles wat er te zien is. Hierna terug naar ons Hotel voor diner, na het diner is er de mogelijkheid om een film over de omgeving te bekijken, ook kan men de avond naar eigen idee doorbrengen. Dag 3 Na het ontbijt koffers in de bus en afscheid nemen van ons Hotel, we gaan eerst naar de Hunebedden, gelegenheid om ze te bekijken en een foto te maken. Hierna vervolgen we onze reis naar het Monumentendorp Orvelte, hier is de tijd stil blijven staan, We gebruiken ook hier onze lunch, als verdere invulling hebben we als de tijd het toelaat een bezoek aan een speciale tuin gepland in Teuge, dit onder voorbehoud. 19.00 uur: Afsluiting met een afscheid diner in zaal Back in Time in Oostrum. Het Programma voor de beide reizen is hetzelfde. Voor de reis van groep 1 zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Voor de reis van groep 2 iets ruimer aantal beschikbaar. Gaarne opgave voor deelname zo spoedig mogelijk bij :Truus Tacken Tel. 571249 Zaterdag 20 januari Receptie Prins DIRK 1 fiis&Ê KowpfcJVfcky Bijeenkomen om 20.30 uur in "De WIS", 18

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 18