Abonnement op De Schans nog niet betaald? Stichting Jeugdwerk Castenray Doe dit dan zo spoedig mogelijk, doch vóór 1 februari. Dit kan door overboeking van 11,-. naar bankrek. nummer 13 87 93 867 t.n.v. De Schans, Castenray of contant in een envelop voorzien van naam en adres bij Hay Strijbos, Campagnestraat 8 in de brievenbus. De postabonnees zijn geïnformeerd over de kosten van een abonnement. Wij vragen u het bedrag van 62,04 zo spoedig mogelijk te voldoen. Ook dit kan door overboeking naar bovenstaande bankrekening. 9 maart: Reptielen avond (deze avond komt er een man met allerlei reptielen naar de Wis. Noteer deze datum dus alvast in je agenda Terugblik Danscursus. Het is alweer een aantal weken geleden, maar we kunnen terugzien op een zeer geslaagde danscursus. Wat was het gezellig druk in de Wis en wat deden jullie allemaal goed jullie best. Zelfs de vaders en moeders lieten zich van hun beste kant zien (hoewel en hier en daar niet helemaal in de maat gedanst werdmisschien ook nog een keer een lesje nodig?). Via deze weg willen we nogmaals Nelly Janssen bedanken voor het bijbrengen van de danspasjes. Foto's van de af dansles zijn te vinden op onze site NELLY BEDANKT! Programma: 14 januari 2007 Jongmegjesbal - Jeuqdprinsenbal Het nieuwe jaar is alweer volop begonnen en de Carnaval staat alweer voor de deur, dat wil zeggen, een drukke tijd voor de boeg dus. Ook met carnaval zijn wij van de partij. Aanstaande zondag 14 januari staat het jaarlijkse jeugdprinsen/jongmegjesbal weer op het programma. Wie zal de nieuwe jeugdprins en jeugdprinses van 2007 worden en samen met Prins Dirk deze carnaval voorop gaan? Zijn jullie ook zo benieuwd? Kom dan aanstaande zondag naar de Wis. Elders in de schans vind je verdere informatie. Programma: 10 februari: Quiz avond We gaan deze avond gezellig spellen in de Wis. Welk spel het zal gaan worden blijft nog even een verrassing. Het kost €2,- Je kunt je hiervoor opgeven bij regi: reqi.classens@planet.nl of per telefoon:571590 Wat er nog op de agenda staat: 24 februari: Bowlen

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 2