Verbouwing In elke groep is het kleurvoorstel besproken. De kinderen zijn er erg enthousiast over. We zijn dolblij met deze reactie. Het is immers de leeromgeving van de kinderen. Afgelopen zaterdag hebben de bouwvakkers het riet van het plafond verwijderd in de gang. Daar kwam ontzettend veel stof bij vrij. Zo veel dat het brandalarm af ging. Met als gevolg dat een kwartiertje later een peloton brandweermannen op de stoep stond. In het plafond zaten nog oude 'schatten' verborgen: wandkaarten en een paar boeken. Deze krijgen natuurlijk weer een mooi plekje in onze nieuwe school. Ja, lieve mensen, als deze verbouwing voorbij is kunnen we er een boek over schrijven! Kerstviering Vrijdag 22 december sluiten wij het kalenderjaar af met een gezamenlijke kerstviering voor de leerlingen van groep 1 t/m 8. De schooltijden zijn op deze dag aangepast. We starten de dag om 8.00 u. en sluiten af om 12.00 u. U ontvangt a.s. maandag meer informatie per ouderbrief. Nieuwe route lijnbus Sinds afgelopen week rijdt de lijnbus door de Matthiasstraat. Dit als gevolg van de nieuwe dienstregeling. Als school hebben wij hier een klacht over ingediend. Ook de oudervereniging heeft actie ondernomen. Tijdens het brengen en ophalen van kinderen door ouders maar ook tijdens het ophalen en wegbrengen van de kinderen naar de gymzaal kunnen er, door inzet van de nieuwe busroute, verkeersonveilige situaties ontstaan. Deze onveilige situaties willen wij zoveel mogelijk voorkomen. Als u hier ook zo over denkt willen wij aan u vragen om ook een klacht in te dienen via het volgende e-mail adres: klantenservice@,veolia-transport.nl of telefonisch: 0900-3310550. Bovendien willen wij u vragen om deze klacht ook in te dienen bij de gemeente: e-mail: gemeente@venray.nl, postadres: Raadhuisstraat 1, 5801 MB Venray, t.a.v. dhr. Emonts of telefonisch 0478-523333. Bedankt voor uw medewerking. Namens de overblijfcommissie Wilt u eraan denken dat als u uw kind aangemeld heeft voor TSO en uw kind onverwachts ziek wordt aan school kenbaar maakt dat het kind niet overblijft? Bovendien willen we u eraan herinneren dat uw kind pas van de TSO gebruik kan maken als de afsprakenlijst en het aanmeldingsformulier ingevuld en ingeleverd zijn bij de overblijfcoördinator Marly Steeghs. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' TSO Wii wensen met heel ons hart dat jullie kerstmis zaCzijn zoa(s het hoort: 'Wat warmte in de koude winter, een Cichtje in de duisternis. VeeCgeCukjn 2007! R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Langs deze weg wenst het team van basisschool 'De Stek' iedereen PRETTIGE FEESTDAGEN en ALLE GOEDS VOOR 2007.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 22