Vrouwen Vereniging Castenray k http://castenrav.dorDenvenrav.nl/vrouwenvereniging Woensdag 29 november verrassingsavond. Vanavond vindt de verrassingsavond plaats. Er zijn tot ons groot genoegen 34 schoenen ingeleverd!!! We hopen wel dat elke schoen weer bij de juiste eigenares terug zal komen. Maar dat moeten we nog even afwachten. We gaan ervan uit dat het een keigezellige avond gaat worden en wensen iedereen veel plezier. Eigen bijdrage 3,50 Aanvang 20.00 uur in de Wis. Woensdag 6 december kerststuk maken. Op woensdag 6 december a.s. gaan we o.l.v. Agnes en Ria een kerststuk maken. De leden die zich hiervoor hebben opgegeven worden vriendelijk verzocht om het onderstaande mee te brengen: Allesknipper Mesje Coniferengroen in meerdere tinten Aanvang 20.00 uur in het Beugelzaaltie in de Wis Eigen bijdrage 12,50 Dinsdag 12 december Kerststukjes maken. Op dinsdag 12 december a.s. gaan we de kerststukjes maken o.l.v. Agnes Kuijpers en Ria Heidens. Wie komt ons helpen? Meebrengen: Heel veel coniferengroen en verder alles wat we uit de tuin kunnen gebruiken om in de kerststukjes te verwerken Mesje Allesknipper De kerststukjes zijn natuurlijk bestemd voor onze kerstviering van 13 december a.s.. Dus alle hulp is welkom! Aanvang 19.00 uur in de Wis. Kerstviering woensdag 13 december. Op woensdag 13 december a.s. gaan we weer samen met de Ouderenbond de Kerstviering beleven. Het wordt een avond zonder vuurwerk, maar wel met optredens door bewoners van Castenray. Het volledige programma wordt in de volgende Schans vermeld. Jullie eigen bestuur en enkele leden van de Ouderenbond zullen op het toneel verschijnen. Er wordt al enkele weken heftig gerepeteerd! Ook de winnaressen van de playback show en een jeugdige key-board speler zullen voor ons optreden. Het Kerstverhaal, de gedichten, ons dames- en herenkoor en jeugdkoor "Cajeko" zullen niet ontbreken. Wij hopen echt dat op deze avond de zaal vol zit! 15 Vrouwen Vereniging Castenray Groetjes, het Bestuur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 15